یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸
۰ نفر

تعداد ۳۰ میلیون سهم شرکت رایان هم افزا سه‌شنبه این هفته(۲۴ تیرماه) با نماد معاملاتی "رافزا" در فرابورس ایران عرضه اولیه می‌شود.

بورس هوم پيج

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم، تعداد ۳۰میلیون سهم شرکت رایان هم‌افزا معادل ۱۵ درصد سهام این شرکت، سه‌شنبه این هفته(۲۴ تیرماه) به‌عنوان نهمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه، با نماد معاملاتی "رافزا" در فرابورس ایران عرضه می‌شود.

این میزان سهام در محدوده قیمتی ۲۴۵۰ تا ۲۵۰۰ تومان برای هر سهم و با سهمیه ۲۰سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه خواهد شد. ضمن این که زمان ثبت سفارش نیز برای این عرضه اولیه ساعت ۱۳ تا ۱۷ روز سه‌شنبه عنوان شده است.

همچنین مدیر این عرضه شرکت کارگزاری تدبیرگران فردا و متعهدین خرید نیز شرکت‌ تامین سرمایه لوتوس پارسیان به میزان ۳۳.۳۳ درصد و شرکت تامین سرمایه امید به میزان ۱۶.۶۷ درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه می‌باشند.

علاوه بر این تعداد ۴میلیون سهم شرکت سرمایه‌گذاری پویا نیز در روز پس از عرضه اولیه این شرکت به صندوق‌ها با ضریب تخصیصی بازاری هر دارنده واحد صندوق تعلق می‌گیرد.

گفتنی است بر اساس قانون، عرضه اولیه سهام شرکت‌ها به صندوق‌های سرمایه‌گذاری در روز کاری بعد از عرضه اولیه با قیمت ثابت کشف شده در فرآیند عرضه اولیه صورت می‌پذیرد.

کد خبر 530054

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha