رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری با بیان اینکه در حال حاضر در این بیمارستان تخت خالی برای بیماران کرونایی موجود نیست، درباره تصاویر منتشر شده از این بیمارستان در فضای مجازی توضیح داد.

توضیحات درباره تصاویر پارکینگ بیمارستان مسیح دانشوری

به گزارش همشهری آنلاین دکتر پیام طبرسی، رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری به تسنیم گفت: در حال حاضر در این بیمارستان تخت خالی برای بیماران کرونایی موجود نیست. طبیعی است که با زیاد شدن تعداد بیماران، تعداد تخت‌های بیمارستان کفاف نمی‌دهد.

وی در توضیح تصاویر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر حضور بیماران کرونایی در پارکینگ بیمارستان مسیح دانشوری افزود: بیماران در پارکینگ نگهداری نمی‌شوند؛ تصویری که منتشر شده است تصویر قسمتی است که بیمارستان در آنجا سایه‌بان زده‌ و کپسول اکسیژن قرار داده است که تا زمانی که تخت‌های بستری خالی شوند و بیماران بتوانند به درون بخش منتقل شوند، حداقل در آنجا بتوانند اکسیژن مورد نیاز خود را دریافت کنند.

طبرسی ادامه داد: از آنجا که به دلیل سرایت ویروس کرونا به دیگران، نمی‌توان بیمار مبتلا به کرونا را به فضای بسته منتقل کرد برای همین در فضای آزاد این سایه‌بان‌ها زده شده است تا پس از خالی شدن تخت‌ها، بیماران به بخش‌ها منتقل شوند.  وقتی تعداد بیماران از یک سطحی فراتر می‌رود طبیعتاً نمی‌توان آن را کنترل کرد.

کد خبر 528593

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 1
  • حسین IR ۲۳:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
    0 0
    تمام کپسولها بدون کلاهک محافظ و در شرایط فوق العاده خطرناک دیده می شوند.

دیدگاه خوانندگان