نهمین جشنواره استانی فیلم کوتاه شیراز فیلمسازان را فراخواند.

فیلم

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، در فراخوان نهمین جشنواره استانی فیلم کوتاه شیراز اعلام شده که همه آثار تولیدی در راستای اهداف جشنواره و در قالب‌های داستانی، مستند، تجربی و پویانمایی می‌توانند در بخش اصلی جشنواره حضور ‌یابند. همچنین فیلم‌های مرتبط با حوزه امر به معروف و نهی از منکر می‌توانند در بخش ویژه جشنواره نیز شرکت کنند. این بخش به صورت مجزا داوری و جوایز جداگانه اهدا می‌شود.

در مقررات جشنواره حداکثر زمان برای آثار ۳۰ دقیقه است و آثار قابل‌ پذیرش شامل فیلم‌های داستانی، مستند، پویانمایی و تجربی تولید شده از سال ۱۳۹۶ تاکنون هستند که قبلا به جشنواره فیلم کوتاه شیراز ارسال نشده باشند.

ثبت‌نام در جشنواره تنها به شیوه اینترنتی امکان‌پذیر است بنابراین لازم است درخواست‌کنندگان با مراجعه به سایت مربوطه فرم تقاضای شرکت در جشنواره را تکمیل و شماره ثبت مربوطه را دریافت کنند. سپس هنگام ارسال کپی آثار، نام فیلم خود را همراه با شماره ثبت که از سایت دریافت کرده‌اند تحویل دهند.

به فیلم‌هایی که به بخش مسابقه راه ‌یافته‌اند، گواهی شرکت داده خواهد شد؛ فرم تقاضای شرکت در جشنواره باید صرفا توسط تهیه‌کننده یا نماینده قانونی وی تکمیل شود. تمامی آثار ارسالی باید به‌صورت فایل دیتا به دبیرخانه جشنواره ارائه شوند، فیلم‌هایی که به‌صورت DVD Video یا همان فایل VOB ارسال شوند در جشنواره پذیرش نخواهند شد.

هنرمندان و فیلمسازان می‌توانند تا ۲۴ تیرماه نسبت به ثبت نام اقدام کنند و آخرین‌مهلت دریافت آثار اول مردادماه ۱۳۹۹ است.

نیمه اول مرداد فیلم‌های راه‌یافته به بخش مسابقه نهمین جشنواره فیلم کوتاه شیراز اعلام خواهد شد. زمان برگزاری جشنواره احتمالا نیمه دوم مردادماه است؛ تاریخ دریافت آثار به‌هیچ‌عنوان تمدید نخواهد شد. 

کد خبر 528407

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار