فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه دوره ارتکاب جنایت در خلیج فارس و افتخار به آن گذشته است، گفت: اگر آمریکایی‌ها دچار اشتباه و حماقتی شوند با پاسخ قاطع نیروهای مسلح مواجه خواهند شد.

نیروی دریایی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم سردار عباس غلامشاهی اظهار کرد: گرامیداشت سالروز شهدای هواپیمای مسافربری ایرباس۶۵۵ است که خوشبختانه شهدا عنایت کردند و توانستیم در مراسم یادبود شهدای مظلوم و بیگناه این حادثه در خلیج فارس شرکت کنیم.

وی افزود: ۳۲ سال پیش آمریکای جنایتکار اقدام به یک جنایت بزرگ ضد ‌بشری و تاریخی و یک اشتباه راهبردی و غلط تاریخی کرد و یک هواپیمای مسافربری عادی و غیرنظامی را که تمام سرنشینان آن مردم عادی بودند و قصد سفر از بندرعباس به ‌مقصد دبی را داشتند مورد هدف و اصابت موشک توسط ناو وینسنس قرار داد.

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اشتباه بزرگتر آمریکایی‌ها این نکته بود که این مسئله را با افتخار بلافاصله اعلام کردند و اشتباه فاحش و زشت آن‌ها که از همه جنایات آن‌ها بدتر بود اعطای مدال افتخار به فرمانده این ناو بود. ادامه سخنان سردار غلامشاهی را در این ویدئو ببینید.

کد خبر 527805

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار