تیم فوتبال فولاد بعد از دو پیروزی متوالی برابر استقلال و ماشین سازی در اهواز حالا سرناسازگاری با لیگ برتر گذاشته و دم از ابتلای بازیکنانش به کرونا می زند.

فولاد خوزستان


به گزارش همشهری آنلاین ،این هفته فولاد باید در مازندران به مصاف نساجی تیم سابق نکونام برود و معلوم نیست چرا در دوبازی قبلی خبر از کرونا بازیکنان نبود اما حالا این اخبار از اردوی فولادی ها به گوش می رسد.این جنگ رسانه ای از دیشب با مصاحبه علوی سرپرست این تیم آغاز شد که گفته بود در بازی با استقلال نیز چند بازیکن آنها مشکوک به کرونا بوده آند.البته معلوم نیست اگر این تیم به استقلال می باخت چه برنامه ای را در این رابطه طراحی می کرد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در این باره اظهار داشت: ما از روز اول تأکید داشتیم برگزاری بازی‌های لیگ در این شرایط خطرناک است.

«آقایان مسئول! به چه قیمتی بازی‌ها را برگزار می‌کنید؟»، وی با بیان این جمله یادآور شد: تأکید ما از اول این بود اگر قرار است بازی‌ها برگزار شود تحت شرایط قوی‌ترین پروتکل‌های بهداشتی باشد. مثال زدم و گفتم با مسئولان اوساسونا حرف زدم و اطلاعات دقیقی در این باره گرفتم. متوجه شدیم آنجا بازیکنان در زمان تمرین حتی حق رفتن به رختکن، حق تغذیه داخل تیمی، حق تمرینات گروهی و ... را ندارند.

نکونام ادامه داد: همین حالا هم می‌گویم برگزاری لیگ خوب است، ولی نه با این شرایط. متأسفانه در آخرین تست کرونایی که تیم داد، مشخص شد شش بازیکن  و چند همراه تیم به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند. ما این را به سازمان لیگ هم گفته‌ایم، ولی تأکیدشان به برگزاری بازی است. این بازیکنان را قرنطینه کرده‌ایم تا ان‌شاءالله بتوانند دوره درمانی خود را سپری کنند.

    همین حالا هم می‌گویم برگزاری لیگ خوب است، ولی نه با این شرایط. متأسفانه در آخرین تست کرونایی که تیم داد، مشخص شد شش بازیکن  و چند همراه تیم به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند. ما این را به سازمان لیگ هم گفته‌ایم، ولی تأکیدشان به برگزاری بازی است.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان خاطر نشان کرد: فولاد با مشکل کمبود بازیکن روبه‌روست. همان‌طور که می‌دانید والی را نداریم. پاتوسی هم موفق نشده است به ایران بازگردد.

وی با یادآوری اینکه دو هفته قبل بدون دو بازیکن کرونایی بازی کرده‌اند، اظهار داشت: حالا هم شش بازیکن کرونایی داریم. شهاب گردان هم محروم است. دنبال بهانه‌جویی نیستیم، ولی از روز اول تأکید داشتیم برگزاری لیگ با این شرایط می‌تواند صدماتی به تیم‌ها و بازیکنان بزند. ما با حداقل نفرات در لیگ برتر بازی می‌کنیم و باید از کل عوامل فولاد تشکر کنم که مرد و مردانه برای موفقیت تیم و باشگاه در حال تلاش هستند.

نکونام در پایان تصریح کرد: ما نمی‌توانیم بازی کنیم. تمام نفرات من ناقل هستند و بیماری را انتقال می‌دهند. تیم‌های دیگر چه گناهی دارند؟! با اینکه بهترین عملکرد را داشتیم و بهترین نتیجه را گرفتیم، باز هم اعلام می‌کنم مخالف ادامه لیگ هستم.

کد خبر 527606

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

دیدگاه خوانندگان