معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: با حضور معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور ۷۴ طرح عمرانی شهری و روستایی در سمنان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

سمنان

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، منوچهر فخری پنج شنبه ۱۲ تیر و در جمع خبرنگاران به میزبانی استانداری سمنان ضمن به سفر یک روزه معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و آغاز عملیات اجرایی و افتتاح ۷۴ طرح عمرانی و زیرساختی استان سمنان، اشاره و بیان کرد: این مراسم همزمان با همایش بزرگ شهرداران و دهیاران استان برگزار شد.

وی افزود: ۷۴ طرح عمرانی شهری و روستایی در سمنان با اعتبار ۶۱ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ‌زنی شد. این پروژه‌ها می‌تواند توسعه عمرانی خوبی را به شهرها و روستاها هدیه دهد.

معاون استاندار سمنان آغاز عملیات ساخت مجتمع رفاهی حضرت علی اکبر (ع) در منطقه کلاته اسد شهرستان میامی، کارگاه بتن سازی روستای میغان شاهرود و تبادل تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک میان سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و استانداری سمنان در راستای تأمین تجهیزات و ماشین‌آلات مورد نیاز شهرداری‌های استان سمنان را در زمره بخش‌هایی از این مراسم دانست.

فخری گفت: در این مراسم از خانواده‌های معظم شهدا، تعدادی از کارکنان شهرداری‌ها و دهیاری استان که در مهار و مقابله با کرونا ویروس خوش درخشیدند و خیّران سلامت و حوزه عمران شهری تقدیر به عمل آمد همچنین تمبر روستاهای بدون بیکار جودانه و محمدآباد شهرستان میامی و روستای ده‌ملا از توابع شهرستان شاهرود نیز رونمایی شد.

بنا بر این گزارش، مهدی جمالی نژاد، معاون وزیر کشور به منظور حضور در همایش شهرداران و دهیاران استان سمنان و افتتاح پروژه‌های شهری و روستایی به استان سمنان سفر کرده است.

کد خبر 527504

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

دیدگاه خوانندگان