علی کریمی دعوت برنامه دورهمی برای گفتگو با مهران مدیری را نپذیرفت. پیش از این دعوت رامبد جوان برای حضور در خندوانه را نیز رد کرده بود.

علی کریمی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از خبر ورزشی، مهران مدیری گرچه خیلی فوتبالی نیست، اما تلاش زیادی انجام داد که بتواند علی کریمی را به برنامه «دورهمی» دعوت کند. تهیه کننده «دورهمی» هم از این موضوع استقبال کرد و تماس هایی برای راضی کردن جادوگر برای حضور در شبکه نسیم برقرار شد. اما علی کریمی بلافاصله این پیشنهاد را رد کرده و محترمانه پاسخ داد: «نه! فعلاً به تلویزیون نمی آیم.»

آخرین باری که علی کریمی به تلویزیون رفت بهمن ۱۳۹۶ بود. علی کریمی که منتقد سفت و سخت و دو آتشه آن روز های فدراسیون فوتبال بود، پس از سال ها بالاخره به دعوت عادل فردوسی پور و برنامه ۹۰ پاسخ مثبت داد و با محمدرضا ساکت روبه رو شد و با حرف و حدیث و جنجال بسیار رودرروی فدراسیون فوتبال قرار گرفت.

علی کریمی که عاشق فوتبال است با حالت همیشگی خود در قالب یک خط حمله جسور با تمام قدرت به سمت ساکت حمله های همه جانبه را شروع کرد و با اطلاعات نابی که علیه فدراسیون ارائه داد بر محبوبیت خود افزود.آن مناظره در حالی به پایان رسید که به نظر اکثر مردم محمد رضا ساکت، مهدی تاج و فدراسیون مغلوب شده بودند و گذشت زمان هم به خوبی حقانیت علی کریمی را به اثبات رساند.بعد از آن مناظره جادوگر محبوب فوتبال ایران تصمیم گرفت دیگر در تلویزیون حاضر نشود و حتی دعوت مهران مدیری هم علی کریمی را وسوسه نکرد.پیش از این نیز رامبد جوان و تهیه کننده برنامه «خندوانه» خیلی تلاش کرده بودند علی کریمی را راضی به حضور در این برنامه کنند، اما موفق نشدند!

کد خبر 525011

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار