رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: ۶۸۹ مورد بازرسی طی هفته آخر خردادماه در قم بر بازار کالاهای اولویت‌دار و نحوه توزیع آن‌ها انجام شد.

بازار

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمود سیجانی ادامه داد: بر اساس برنامه‌های ابلاغی، تمرکز بازرسی‌ها بر کالاهای اولویت‌دار و نظارت جدی بر فرآیند تامین و توزیع آن‌ها در طول هفته در دستور کار بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت قم قرار گرفته است.

حیدری افزود: در همین رابطه بازرسان این سازمان بر نحوه تامین و توزیع کالاهای اولویت‌دارهمچون لوازم ‌خانگی شامل یخچال، یخچال فریزر، تلویزیون و ماشین لباسشویی، برنج، شکر، نهادهای دامی و لاستیک در بازار قم اقدام کردند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم ادامه داد: در جریان ۶۸۹ مورد بازرسی از نحوه تامین و توزیع کالاهای اولویت‌دار در بازار استان، ۱۶ پرونده تخلف به ارزش ۱۵۳ میلیون ریال کشف و برای رسیدگی به مراجع قانونی ارجاع داده شد.

سیجانی گفت: روند نظارت بر تامین و توزیع کالاهای اولویت‌دار در بازار قم طی هفته‌های آینده نیز ادامه دارد و مردم می‌توانند گزارش خود از تخلف واحدهای عرضه‌کننده این کالاها را برای رسیدگی به شماره ۱۲۴ اطلاع دهند.

وی افزود: در همین راستا برای مدیریت بهتر بازار قم، تامین و توزیع به هنگام کالاهای اولویت‌دار به‌منظور تسهیل و تسریع دسترسی مردم به کالای موردنیاز خود باقیمت قابل‌قبول، دنبال می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم به این‌که بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت پرونده‌های تخلفات صنفی تشکیل‌شده را به تعزیرات حکومتی ارسال می‌کنند، اشاره کرد و ادامه داد: تصمیم‌گیری در خصوص نحوه عرضه کالاهای احتکار شده مکشوفه برعهده مراجع قانونی است.

کد خبر 524689

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

دیدگاه خوانندگان