مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: نمی‌دانیم چرا فقط در قرار داد مطهری بند فسخ به این صورت قرار دارد و مدیریت قبلی به تعهداتش در خصوص پرداخت به آن عمل نکرده است.

ارسلان مطهری

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس جواد محمدی، ‌در خصوص افشای قرارداد ارسلان مطهری اظهار داشت: یک رسانه قرارداد مابین باشگاه ذوب‌آهن و ارسلان مطهری را منتشر کرده است که جنبه رسیدگی و قانونی آن را در جای خودش بررسی می‌کنیم. در بند مهمی که همه به آن  اشاره شده، نوشته اند "پرداخت مطالبات و حقوق بر اساس تاریخ و توافقات انجام شده خواهد بود در صورت عدم پرداخت مطالبات بازیکن در تاریخ‌های قید شده حق فسخ بدون قید و شرط را خواهد داشت" به این صورت بازیکن مختار است که قراردادش را فسخ کند. در همین قرارداد جدول پرداخت مطالبات را مطالعه کنید می‌بینید که باشگاه ذوب آهن در تاریخ ۹۸/۵/۲۰ موظف به پرداخت ۳۰ درصد قرارداد به مبلغ ۷۵۰ میلیون تومان بوده است. از تاریخ ۹۸/۶/۲ در باشگاه ذوب‌آهن مشغول به کار شدم و این تعهد مدیر زمان خودش بوده است که باید انجام می‌دادند.

وی افزود: ما توانستیم بازیکنان را تا نیم‌فصل حفظ کنیم مدیریت سابق به هیچ عنوان به تعهدات خودش در تاریخ‌های ذکر شده در قرارداد متعهد نبوده است، نکته قابل ذکر این است که تنها بازیکنی که در قراردادش این بند را در نظر گرفته‌اند که پرداختی در موعد مقرر انجام شود، مطهری بوده است و این  جای سوال است که چرا تنها یک بازیکن و آن هم او. ما تا موعد زمانی مشخص شده تا به میزان ۴۰ درصد پرداخت کردیم و مابه‌التفاوت تا ۶۰درصد را با توافق فی‌مابین به صورت غیرنقدی پرداخت کردیم و مستندات آن را به کمیته تعیین وضعیت ارائه کردیم. کمیته تعیین وضعیت تصمیم به رد دعوی گرفت و ما هم به این رأی اعتراض کردیم و در کمیته استیناف در حال بررسی است.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: وقتی ما به صراحت اعلام کردیم این بند را در رسانه‌ها پررنگ می‌کنند. این قرارداد را امضاء نکرده‌ایم و در موعد مقرر هم پول پرداخت نشده و در زمان مدیریت ما این پول‌ها پرداخت شده است حالا به زعم بعضی‌ها این گاف مدیریت باشگاه ذوب‌آهن است.

محمدی در رابطه با اینکه چگونه این قرارداد منتشر شده است، گفت: یک نسخه از این قرارداد در اختیار بازیکن قرار دارد و ما هم بررسی می‌کنیم ببینیم رسانه‌ای که این قرارداد را منتشر کرده است به چه شکلی اجازه این کار را پیدا کرده است و باید در مراجع قانونی در خصوص آن پاسخگو باشند. هر آنچه نیاز باشد به صورت شفاف و مشخص به مردم توضیح می‌دهیم. کسانی هستند که می‌خواهند سناریویی در این خصوص مطرح کنند که باشگاه ذوب‌آهن گاف بزرگی داده است که ۵۰ درصد را پرداخت کرده و ۱۰ درصد دیگر هم دادند و ارسلان مطهری از این تیم رفت در صورتی که اصلا میزان پرداختی ما به این صورت نبوده است. وقتی به بن‌بست برخورد می‌کنند می‌آیند قرارداد را منتشر می‌کنند و من نمی‌دانم چه سود و نفعی از ایجاد حاشیه می‌برند. باشگاه ذوب‌آهن با صلابت به کار خود ادامه می‌دهد.

وی در رابطه با رادولوویچ عنوان کرد: او کتبا به ما اعلام کرده است نمی‌خواهد بازگردد و پیشنهاد فسخ را داده گفته است مدت قراردادی که در این مدت نبوده حاضر است ببخشد و مبلغی از دریافتی‌اش را عودت دهد. ولی باشگاه ذوب‌آهن در جهت صیانت از حق و حقوقش از مواضع‌مان کوتاه نمی‌آییم و عاقلانه‌ترین تصمیم را خواهیم گرفت. در اولین جلسه هیأت مدیره که به فوریت تشکیل خواهد شد انتخاب سرمربی را در دستور کار خواهیم گذاشت. ما قراری برای برگزاری جلسه در تاریخ‌های اعلام شده نداشتیم.

کد خبر 524511

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • هستم IR ۰۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۳
    0 0
    اگر حقوق کارمندان 1 ریال اضافه شود همه شفاف سازی میکنن ولی یه فوتبالیست اینقدر مهم شده که ارزشش از کل کارمندان کشور با اهمیت شده!؟ پس شفاف سازی برای قشر خاصی نباید صورت بگیرد؟

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار