فرماندار قم گفت: یکی از مشکلات کنونی تولید کنندگان ماسک در قم کمبود مواد اولیه است.

تولید ماسک

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، مرتضی حیدری در چهل و دوم جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد به ویژگی‌های مدیریتی در استان قم در دوران کرونا، اشاره کرد و افزود: خوشبختانه در این مدت در زمینه مدیریت بحران عمکلرد مثبتی را از سوی دستگاه‌های حاکمیتی و گروه‌های جهادی و مردم مشاهده کردیم.

وی ادامه داد: از جمله اقدامات بسیار مهمی که در این مدت شاهد بودیم، ایجاد یک روحیه جهادی و تلاش موفق در تولید اقلام بهداشتی و ماسک بود. دراین‌باره با صدور مجوزهای لازم و تغییر کاربری در خط تولید، اقدامات خوبی به سرانجام رسید.

فرماندار قم گفت: در ابتدای شیوع کرونا، عزمی جدی در تولید اقلام بهداشتی و ماسک در کشور شکل گرفت و حتی در تأمین مواد اولیه و صدور مجوز همکاری خوبی شاهد بوده‌ایم که باید این امر تداوم داشته باشد.

حیدری با ذکر این مطلب که در حال حاضر فرآیند تولید ماسک در قم با کمبود مواد اولیه مواجه است، عنوان کرد: برخی از کارگاه‌ها در روند تولید دچار مشکلات جدی هستند و این زنگ خطری است که باید برای آن فکری کرد.

وی یادآور شد: پارچه‌های موردنیاز در تولید ماسک در کشور تأمین می‌شود اما برخی از مواد اولیه را باید از طریق واردات و یا از استان‌هایی که در اختیار دارند تأمین کنیم.

کد خبر 524324

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

دیدگاه خوانندگان