رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور درباره علت نهایی مرگ آسیه پناهی گفت: گزارش نهایی علت مرگ این زن کرمانشاهی تا ۲ روز آینده به دستگاه قضا ارسال می‌شود.

آسيه پناهي

به گزارش همشهری آنلاین، روز ۳۰ اردیبهشت امسال ماموران اجراییات شهرداری کرمانشاه خانه آسیه پناهی، زن آلونک‌نشین ساکت شهرک فدک را به دلیل ساخت‌وساز غیرقانونی تخریب کردند و این حادثه منجر به سکته قلبی و جان باختن این زن بی‌خانمان ۶۱ ساله شد.

طبق بررسی‌های سازمان بازرسی و دادگستری، ماموران شهرداری کرمانشاه برای اینکه مقاومت این زن را بشکنند تا مانع تخریب آلونک نشود، از اسپری فلفل غیرمجاز استفاده کردند.

مرگ تلخ این زن سالمند کرمانشاهی که در یک آلونک ۱۲ متری زندگی می‌کرد، موجی از اعتراض و واکنش مردم و مسئولان را به همراه داشت. کاربران شبکه‌های اجتماعی در اعتراضات خود عنوان کردند که جلوی ساخت قصرها و کاخ‌های غیرمجاز افراد متمول گرفته نمی‌شود، اما آلونک ۱۲ متری یک زن بی‌پناه تخریب می‌شود؛ تخریبی که مرگ ساکن آن را در پی داشته است.

حالا حدود یک ماه از مرگ آسیه پناهی می‌گذرد و بر طبق گزارش ایسنا، عباس مسجدی آرانی، رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرده که گزارش نهایی علت مرگ این زن تا ۲ روز آینده به دستگاه قضا ارسال می‌شود.

کد خبر 523459

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • یک مادر US ۱۸:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۳۱
    1 0
    خداوند همه این چیزها را می بیند و روز قیامت پاسخ آن ها را خواهدداد

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار