معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: همه مشمولان طرح سربازمعلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ اول تیر ماه ۹۹ را دریافت کرده‌اند، باید در تاریخ تعیین شده خود را معرفی کنند.

سرباز معلم

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ نجف حمیدزاده اظهار کرد: در راستای تقویت نیروی انسانی آموزش و پرورش کشور و اجرای ماده ۶۶ قانون خدمت وظیفه عمومی، با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح تعداد کثیری از مشمولان به عنوان سرباز معلم در تیرماه ۱۳۹۹ برای طی دوره آموزش رزم مقدماتی به مراکز آموزش سپاه اعزام می‌شوند.

وی ادامه داد: همه مشمولان طرح سرباز معلم موظف هستند روز یکشنبه یکم تیر سال ۱۳۹۹ در محل و ساعتی که توسط این سازمان در برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش اعلام شده، حضور پیدا کنند.

سرهنگ حمیدزاده با بیان اینکه مدت خدمت مشمولان طرح سرباز معلم ۲۴ ماه است، افزود: این دسته از مشمولان دوره آموزش رزم مقدماتی را به مدت یک ماه در مراکز آموزش سپاه پاسداران سپری و بلافاصله پس از اتمام دوره آموزشی در وزارت آموزش و پرورش به کارگیری می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: این دسته از مشمولان برای دریافت برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح می‌توانند به نزدیک‌ترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+۱۰ مراجعه و پس از دریافت برگ مذکور، بر اساس اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی گفت: مشمولانی که امریه سربازمعلم برای آنان صادر نشده، باید برای پیگیری درخواست خود به آموزش و پرورش استان محل سکونت مراجعه کنند.

کد خبر 522023

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

دیدگاه خوانندگان