جورجینا رودریگز بابت کم شدن تمرینات ورزشی اش با کریستیانو رونالدو ابراز ناراحتی کرد.

رونالدو

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، با تعطیلی مسابقات فوتبال در قاره اروپا، کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا چند ماهی را به همراه خانواده اش در مادیرای پرتغال سپری کرد.  

حالا با بازگشت فوتبال به ایتالیا، جورجینا رودریگز در جدیدترین مصاحبه خود عنوان کرده که برای تمرین با رونالدو دلتنگ شده است.

رودریگز معتقد است در روزهای قرنطینه  در ۲ نوبت صبح و عصر تمرین می‌کردند و الان بابت بازگشت به ایتالیا چندان احساس خوبی ندارد، چون رونالدو را کمتر از گذشته ملاقات می‌کند.

وی گفت: زمانی که برای تمرین در باشگاه خانگی بودیم وقت بیشتری را در کنار هم می‌گذراندیم. اما حالا این احساس از بین رفته و دوست دارم دوباره موقعیتی پیش بیاید که با او ورزش کنم. رونالدو و تمرین با او بزرگترین انگیزه این روزهای من شده است.  

رودریگز در ادامه بیان کرد: کریستیانو صبح و ظهر تمرین می‌کند. واقعا باورکردنی نیست که  او تا چه حد روی فوتبال خود متمرکز شده است. شکی نیست که او بیشتر و بهتر از من تمرین می‌کند.  کریس یک ورزشکار حرفه‌ای است و نباید با من مقایسه شود. اما من بهترین معلم را در خانه دارم و هر روز چیز جدیدی یاد می‌گیرم.

کد خبر 521201

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار