تصویر محمود موسوی‌مجد، فرزند سیدکاظم، جاسوس سرویس‌های جاسوسی سیا و موساد که با حکم دادگاه انقلاب اسلامی به اعدام محکوم شده است، برای اولین‌بار منتشر شد.

موسوي مجد

به گزارش همشهری آنلاین، روزنامه شرق نوشت: اواسط هفته گذشته بود که سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری خود گفت: «سیدمحمود موسوی‌مجد» که به سرویس‌های موساد و سیا در حوزه‌های امنیتی و نیروهای مسلح، به‌ویژه سپاه قدس و محل استقرار و ترددهای سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی اطلاعاتی داده و در اختیار بیگانه می‌گذاشت، به اعدام محکوم شد.

البته مرکز رسانه قوه قضائیه در اطلاعیه عنوان کرد: «تمام مراحل قضائی پرونده جاسوس سیا و موساد مدت‌ها قبل از شهادت حاج قاسم سلیمانی انجام شده است. پرونده او ارتباطی با اقدام تروریستی دولت آمریکا در به‌شهادت‌رساندن فرمانده سپاه قدس ندارد، حکم اولیه اعدام او در دادگاه سوم شهریور ۹۸ صادر شده است».

هفته گذشته، اسماعیلی توضیح داده بود که این فرد در قبال اخذ دلارهای آمریکایی، در حوزه‌های مختلف امنیتی اطلاعاتی را جمع‌آوری کرده و در اختیار سرویس بیگانه قرار داده بود. یکی از اتهامات این فرد اعلام محل تردد و اسکان سردار شهید سلیمانی و برخی فرماندهان نظامی در ادوار مختلف به سرویس‌های جاسوسی سیا و موساد بود که با حکم دادگاه انقلاب اسلامی به اعدام محکوم شد.

براساس این گزارش، پس از بازداشت موسوی‌مجد در تاریخ ۱۸ مهر ۹۷، شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی به اتهامات انتسابی او رسیدگی و در تاریخ سوم شهریور ۹۸ حکم اعدام او را صادر کرد که با اشکال و ایراد دیوان عالی کشور حکم دوباره به محکمه برگشته و دادگاه بار دیگر در سوم اسفند ۹۸ و بررسی مجدد پرونده حکم اعدام او را تأیید و دوباره پرونده را به دیوان عالی کشور ارسال کرد و هم‌اکنون این حکم در دیوان عالی کشور نیز تأیید شده است.

اما از روزهای گذشته و پس از انتشار این اخبار، گمانه‌زنی‌های زیادی درباره این جاسوس محکوم به اعدام در میان رسانه‌ها و در فضای مجازی صورت گرفت؛ به‌طوری‌که تصاویر مختلف اشتباهی و جعلی منتسب به این فرد نیز منتشر شد. در یکی از شایعات منتشرشده از سوی یکی از رسانه‌های آل‌سعود موسوی‌مجد فردی مرتبط با یکی از اماکن مقدسه معرفی شده است. این در حالی است که جاسوس سرویس‌های جاسوسی سیا و موساد، هیچ ارتباطی با اماکن مقدسه نداشته است.

تصویر محمود موسوی‌مجد، فرزند سیدکاظم، جاسوس سرویس‌های جاسوسی سیا و موساد که با حکم دادگاه انقلاب اسلامی به اعدام محکوم شده است، برای اولین‌بار منتشر می‌شود.

کد خبر 520876

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 12
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۰۷:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۴
  21 11
  شیطان صفت ملعون خودفروخته ی حرام زاده
 • سردار IR ۰۸:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۴
  22 6
  خدا تمام وطن فروشان را لعنت کند .لطفا قبر لعنتی او را جایی سر راه مردم قرار دهید تا مثل نماد شیطان به او هر روز سنگ اندازی کنند .
 • IR ۰۸:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۴
  16 9
  بازم یه محمود دیگه!!!
 • IR ۰۸:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۴
  25 3
  از این به بعد باید مواظب بود نه گول یخه آخوندی ها را خورد نه به ظاهر ریش دارها بلکه آدمها را به اعتقاد راسخشون به خدا و ولایت شناخت
 • موسوی IR ۰۸:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۴
  20 3
  خداوند لعنتش کنه این بیشرف نامرد رو ودر قعر جهنم قرار بگیره
 • محمد IR ۰۸:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۴
  19 13
  بنازمت رییسی خدا نگهدارت باشه
 • IR ۰۸:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۴
  16 4
  لعنت خدا بر کسی که هم وطن خودش رو به کافرین بفروشه. برو به جهنم. اعدام کمه برای آشغالی مثل تو، باید پوست تنت رو زنده زنده بکنند.
 • ناشناس IR ۰۸:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۴
  16 8
  اینو فدای دستهای قلم شده حاج قاسم کنید بی شرف پس فترت رو این زنده زنده باید گوشت تنش برید گذاشت دهنش
 • علی IR ۱۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۴
  10 3
  ریش عامل حزاب الهی بودن نیست مثل این ملعون .بهتر چشمتون رو باز کنید پنبه از گوش دربیارید .
 • IR ۱۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۴
  12 3
  متاسفانه هستند افراد اینچینی درحدود همین تیپ که درحال خیانت به کشور هستند.
 • اسداله IR ۱۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۴
  15 7
  کسیکه این کار را انجام می دهد لقمه حرام خورده
 • ملیحه پورمحمدی IR ۱۵:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۴
  3 0
  کثافت چه ریش و پشمی گذاشته و خدا بدونه چه غلطی های دیگه ای کرده.آقای رئیسی دمت گرم تا حالا خوب اومدی ولی باز گشت سرمایه های این افراد رو هم بگید چی میشه.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار