بازیگر فیلم سینمایی «روزی روزگاری در هالیوود» در اعتراضات ضد نژادپرستی در لس‌آنجلس شرکت کرد.

برد پيت

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، برد پیت بازیگر معروف هالیوود، در یکی از اعتراضات بزرگ ضد نژادپرستی در آمریکا حضور پیدا کرد. در تصویر اختصاصی که توسط دیلی میل منتشرشده، این بازیگر برنده اسکار به همراه حدود ۵۰ هزار معترضی که در خیابان‌های لس‌آنجلس حضور داشتند، دیده شد. البته این سایت نوشت که تشخیص برد پیت بسیار سخت بوده است؛ چرا که او چهره خود را پوشانده بود.

این ستاره سینمایی ۵۶ ساله با کلاه موتوری که روی سرش گذاشته بود، در کنار جمعیت معترضان حاضر شد. او یک لباس خاکستری نیز به تن داشته که نام جورج فلوید (سیاهپوستی که اخیراً در آمریکا کشته شد) روی آن نوشته شده بود. به نظر می‌رسد یکی از معترضان چهره این بازیگر را در مقابل سینمای چینی‌ها در قلب هالیوود به‌خوبی تشخیص داده است. برد پیت برای رعایت قوانین مربوط به مبارزه با کرونا، از یک پارچه هم به عنوان ماسک صورت استفاده کرده بود و دستکش نیز به دست داشت.

یکی از معترضان در این باره گفته است: ما برد را دیدیم؛ او تمام مدت روی موتورش بود و لباسی با نام جورج فلوید پوشیده بود. او برای دلیل درستی اینجا بود و تمایلی به جلب توجه نداشت. حضور او در اینجا بسیار زیبا بود. برد پیت تنها بازیگر مهم هالیوودی نبوده که به صف معترضان ضد نژادپرستی در آمریکا پیوسته است؛ جیمی فاکس هم از جمله بازیگرانی است  که از «زندگی سیاهپوستان مهم است» حمایت کرد.

کد خبر 520214

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار