مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از شناسایی هوشمند نقاط پرمسافر و اعزام اتوبوس‌های کمکی به این نقاط خبر داد.

بي آر تي

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایلنا، محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در خصوص تمهیدات این شرکت همزمان با اجرای طرح ترافیک و جلوگیری از ازدحام مسافر در اتوبوس‌ها، گفت: شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تمام امکانات در اختیار خود خدمات‌رسانی خواهد داشت و با ظرفیت حداکثری ناوگان، فعالیت خود را همزمان با اجرای طرح ترافیک آغاز می‌کند.

ترفع ادامه داد: نقاط پرمسافر شناسایی شده‌اند و اتوبوس‌های کمکی برای ارسال به این نقاط در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: پیش‌بینی می‌شود با اجرای طرح ترافیک، مسافرانی که سفرهای غیرضروری ندارند، حذف می‌شوند و از همین رو با افزایش قابل توجه مسافر روبرو نمی‌شویم.

او همچنین با اشاره به مدیریت هوشمند ناوگان اتوبوسرانی اظهار داشت: توجه به این نکته ضروری است که ناوگان اتوبوسرانی به صورت هوشمند مدیریت می‌شود و بر روی نقاط پرمسافر به صورت هوشمند مدیریت و نظارت می‌شود. بنابراین در صورتی که بار مسافر در خطی مشاهده شود، اتوبوس کمکی به آن خطوط اعزام خواهد شد.

ترفع همچنین از شهروندان درخواست کرد به منظور برنامه‌ریزی سفر از نرم‌افزار حمل و نقل عمومی تهران در سایت bus.tehran.ir استفاده کنند تا از زمان حضور اتوبوس در ایستگاه آگاه شوند و هم بتوانند سفر خود را در سطح شهر بهتر مدیریت کنند.

ترفع همچنین در خصوص استفاده از ماسک توسط مسافران در اتوبوس‌ها گفت: عرضه ماسک در ۶۰ پایانه و ایستگاه پرمسافر انجام می‌شود و با همکاری یگان اجراییات شهرداری بر این امر نظارت می‌شود.

کد خبر 518475

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار