سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی گفت: از سال ۹۸ تاکنون مخابرات منطقه با همکاری‌های موثر شرکت مخابرات ایران، استانداری و فرمانداری‌ها توانسته است برای فراهم کردن نیازهای ارتباطی استان مبلغی بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان را صرف سرمایه‌گذاری برای تامین و توسعه تجهیزات و اجرای فیبر کند.

دکل های مخابراتی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، حسن آذری نصرآباد، در نشست ویدیوکنفرانسی معاونین شرکت مخابرات ایران با معاون استاندار و فرمانداران استان خراسان جنوبی، اظهار کرد: رفع مشکلات ارتباطی استان، تعامل و مشارکت همه جانبه استانداری، فرمانداری‌ها، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و شرکت مخابرات ایران را می‌طلبد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از دستاوردهای مهم این منطقه طی سال ۹۸ تبدیل مخابرات منطقه به ویترین ارائه سرویس‌ها و خدمات مخابرات بوده که خوشبختانه با ارائه آخرین تکنولوژی‌های ارتباطی در استان این هدف محقق شده است.

در این نشست کمال‌الدین میرجعفریان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی نیز به بیان مسائل و مشکلات ارتباطی استان پرداخت و خواستار توسعه و تامین تجهیزات لازم برای رفع موانع و مشکلات در راستای خدمت رسانی مناسب به مردم خوب استان شد.

همچنین در این جلسه وضعیت پوشش شبکه مخابراتی شهرستان‌های استان خراسان جنوبی در بخش‌های مختلف ثابت، همراه و دیتا توسط معاون استاندار و فرمانداران این شهرستان‌ها مطرح شد که مقرر شد موارد مطرح شده با اعلام اولویت بندی از سوی مخابرات منطقه در دستور کار و بررسی قرار گیرد.

کد خبر 517678

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

دیدگاه خوانندگان