مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه در قالب طرح‌های مختلف برای بازنشستگان کشوری در نظر گرفته شده است.

حقوق بازنشستگان

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، اکبر افتخاری در مورد آخرین آمار وام ازدواج فرزندان بازنشسته کشوری گفت: تاکنون ۱۰ هزار نفر برای دریافت وام ازدواج ثبت نام کرده‌اند و ثبت نام‌ها تا ۲۰ خردادماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: در این مرحله از میان متقاضیان قرعه‌کشی انجام و به هزار نفر وام ازدواج داده می‌شود و قول داده‌ایم این موضوع فراموش نشود و به همین دلیل قصد داریم در فصول مختلف سال از میان متقاضیان دریافت وام ازدواج ثبت نام به عمل آوریم و پرداخت این وام‌ها ادامه دارد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه تسهیلات دیگری به بازنشستگان کشوری تعلق می‌گیرد، اظهار داشت: تسهیلاتی که برای بازنشستگان در نظر گرفته بودیم ادامه دارد و یکی از آنها استفاده از خدمات بیمه ملت است و با توجه به حقوق بازنشستگان کشوری اعتبار برایشان ایجاد می‌شود.

وی گفت: بر اساس حقوق ۱.۲ میلیون، ۲.۴ میلیون، ۳.۶ میلیون، ۴.۸ میلیون و ۶ میلیون تومانی به بازنشستگان کشوری تسهیلات می‌دهیم که به صورت وام بدون بهره می‌توانند از آن استفاده کنند.

افتخاری همچنین در خصوص سهام‌دار شدن بازنشستگان کشوری در صندوق ای‌تی‌اف دولت تاکید کرد: بر اساس تسهیلاتی که فراهم شد ۸۰ هزار بازنشسته کشوری برای دریافت سهام ثبت نام کردند و در حال حاضر یک میلیون تومان سهام این صندوق را مالک هستند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به طرح‌های مختلف برای بازنشستگان اشاره کرد و افزود: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه در قالب طرح‌های مختلف برای بازنشستگان کشوری در نظر گرفته شده و علاوه بر آن پرداخت وام ازدواج فرزندان بازنشستگان و همچنین وام‌های ۷ میلیون تومانی بازنشستگان نیز ادامه دارد.

کد خبر 517540

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • کارشناس.اقتصادی.با.تخصص.بانکداری IR ۱۴:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
    2 0
    سلام.چرا.دولت.محترم.خود.عامل.گرانی.هست.اکنون.فصل.شکوفه.بهار.نارنج.ومرباجات.مردم.استان.گیلان.ومازندران.وخانمهای.خانه.دار.می.خواهند.خودشان.مربا.درست.کنند.چرا.یک.کیلو.شکر.بالای.۸۰هزارریال.است.لطفا.این.اقلام.را.گران.نکنید.که.عامل.تمام.گرانی.میشه.ا.قند.وشکر.وچای.وبرنج.نان.پنیر.روغن.مواد.پاک.کننده.وشوینده.و.انواع.میوه.ودیگر.چرا.مغز.گردو.باید.کیلویی.۲۰۰.هزار.تومان.باشد.چرا.درخت.گردو.پر.بار.پوست.کاغذی.را.به.پرورش.وبین.خانواده.های.استام.یادشده.توزیع.نمکنید.تا.در.سالهای.اینده.خودشان.خود.کفا.شوند.این.سر.زمین.شمال.استعداد.دارد.تا.از.این.نوع.درخت.کاشته.شود.وخو.کفا.شویم.و.وارد.نکنیم.وارز.از.دست.نرود.ما.چرا.وزارت.کشاورزی.ضعیف.عمل.میکند.ویا.سازمانهای.کشاورزی.کم.معال.هستند.و.از.ظرفیت.استفاده.نمکنند.بازنشستگان.م.هم.می.توانند.با.در.اختیار.داشتن.زمین.کشاورزی.کار.افرین.و.تولید.وجهش.تولید.را.زیاد.کنند.اقا.فرمودند.جهش.تولید.چرا.پس.سازمانهای.از.سقف.استفاده.نمیکنند.اکنون.پودهای.مردم.به.بازار.بورس.سرازیر.شده.ایا.بانکها.وسایر.شرکتها.تمهیداتی.برای.جهش.تولید.اندیشیده.اند.نباید.پولها.راهای.انحراف.بره.و.وامهای.نجومی

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها