بامداد جمعه ۹ خرداد یک کارگاه تولید و ساخت مشروبات الکلی دست‌ساز غیربهداشتی در قشم کشف و منهدم و در این رابطه یک نفر دستگیر شد.

کارگاه تولید مشروبات

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم استان هرمزگان جمعه نهم خرداد به خبرنگاران گفت: از این کارگاه یک هزار و ۵۰۰ لیتر مشروبات به همراه وسایل و ابزارآلات کشف و ضبط شد.

سرهنگ پاسدار محمد سالاری افزود: سپاه در حین اجرای برنامه طرح تحول محلات و انجام گشت‌های رضویون بسیج و با هماهنگی دادستان محترم شهرستان موفق به کشف این کارگاه شد.

وی ادامه داد: متهم دستگیر شده به مراجع قضایی تحویل شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم تصریح کرد: مشروبات الکلی کشف شده، غیربهداشتی بود و در صورت توزیع در سطح شهرستان قشم احتمال مسمومیت و کوری افراد را به دنبال داشت.

وی در پایان گفت: موضوع مبارزه با جرایم سازمان یافته به ویژه تهیه و توزیع مشروبات الکلی و مواد مخدر در دستور کار ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم قرار گرفته است.

سرهنگ سالاری افزود: ازاین‌رو از مردم درخواست می‌شود در صورت اطلاع از حمل و خریدوفروش مواد مخدر و مشروبات الکلی، موضوع را با اطلاعات ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم به شماره ۱۱۴ درمیان بگذارند.

گفتنی است در یک هفته گذشته، این دومین کارگاه تولید مشروبات الکلی است که در قشم منهدم شد.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به‌موازات ساحل استان هرمزگان در میان آب‌های خلیج‌فارس گسترده شده است.

کد خبر 516018

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار