مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی گفت: تا مشخص شدن وضعیت شیوع بیماری کرونا، حداقل تا ۲۲ خرداد ۹۹ هیچ مسابقه ورزشی در استان برگزار نخواهد شد.  

باشگاه ورزشی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از اینرا. کیومرث پورایراندوست، مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی، چهارشنبه ۷ خرداد در گفت وگو با خبرنگاران افزود: تمامی پروتکل‌های مصوب از سوی ستاد ملی کرونا و وزارت ورزش و جوانان به تمامی هیات‌های ورزشی ابلاغ شده است.  

وی ادامه داد: تا روز ۲۲ خردادماه هیچ مسابقه ورزشی در استان برگزار نمی‌شود با این حال هیات‌ها و باشگاه‌های ورزشی می‌توانند براساس پروتکل‌های ابلاغی و با رعایت تمام دستورالعمل‌ها تمرین یا برنامه‌های ورزشی خود را برگزار کنند.  

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی در مورد مسابقات بین‌المللی آینده به میزبانی استان نیز گفت: میزبانی جام باشگاه‌های کشتی آزاد جهان در ارومیه قطعی شده و این مسابقات پاییز امسال برگزار خواهدشد با این حال باید منتظر مشخص شدن وضعیت بیماری کرونا باشیم.  

پور ایراندوست اضافه کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا از بخش خصوصی حمایت می‌کنیم و بنا به اعلام وزیر ورزش و جوانان، اجاره بهای اماکن ورزشی واگذار شده به بخش خصوصی در ۲ ماه اسفند و فروردین بخشیده شده است.  

آذربایجان‌غربی آبان‌ماه ۹۹ میزبان مسابقات جام باشگاه‌های کشتی آزاد جهان خواهدبود.  

از ۳۹۳ مکان ورزشی متعلق به اداره‌کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی، ۱۲۶ مکان ورزشی در روستاها و ۲۶۷ مکان ورزشی در مناطق شهری واقع است.  

در مجموع ۶۴۱ مکان ورزشی و ۵۹۶ باشگاه خصوصی در سطح آذربایجان‌غربی وجود دارد که مردم در آنها به فعالیت‌های ورزشی می‌پردازند.  

کد خبر 515296

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار