سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی کرونا گفت: ۱۰ خردادماه، آخرین مهلت برای ثبت نام وام یک میلیون تومانی است و این مبلغ ۲۲ خرداد به حساب متقاضیان واریز می‌شود.

حسین میرزایی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حسین میرزایی درباره آخرین مهلت ثبت نام وام یک میلیون تومانی اظهار کرد: تاکنون ۲۰ میلیون و ۱۸۴ هزار و ۳۶۸ خانوار یارانه بگیر از مجموع ۲۴ میلیون و ۲۰۰ هزار خانوار، وام یک میلیون تومانی را دریافت کرده اند.

وی با بیان این که حدود ۴ میلیون خانوار یارانه بگیر هنوز وام یک میلیون تومانی دریافت نکرده اند، افزود: به همین منظور تاریخ ۱۰ خرداد به عنوان آخرین مهلت برای ثبت نام وام یک میلیون تومانی در نظر گرفته شده است و این مهلت تمدید نمی‌شود.

سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی کرونا گفت: بعد از ارسال کدملی سرپرست خانوار به شماره ۶۳۶۹ با سیمکارتی که به نام سرپرست خانوار است، وام تا ۲۲ خرداد به حساب متقاضی واریز می‌شود.

سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی کرونا افزود: سرپرستان خانواری که سیمکارت به نام خود ندارند، به صورت آنلاین سیمکارت خریداری کنند و تا ۱۰ خرداد حتما کد ملی‌شان را به ۶۳۶۹ ارسال کنند.

؟؟؟ تاکید کرد: ۱۰ خرداد، آخرین مهلت ثبت نام است و پرونده وام یک میلیون تومانی ویژه یارانه بگیران در آن روز بسته می‌شود.

اظهارات سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی کرونا درباره آخرین مهلت برای ثبت نام وام یک میلیون تومانی در حالی است که وی به نمایندگی از وزارت رفاه تاکنون چند مرتبه در گفتگو با رسانه ها تاکید کرده که مهلت زمانی ثبت نام برای دریافت وام یادشده برداشته شده و متقاضیان تا زمانی که کشور در شرایط بحران کرونا باشد، می توانند ثبت نام و از این وام برخوردار شوند.

کد خبر 513792

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار