معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: همه مشمولان اعزامی خرداد ماه ۹۹ قبل از اعزام به خدمت به منظور پیشگیری از شیوع کرونا، از طریق مراکز بهداشتی وابسته به شبکه‌های بهداشت دانشگاه‌های علوم پزشکی استان‌ها معاینه می‌شوند.

نخستین اعزام مشمولان خدمت سربازی سال ۹۹

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، سرهنگ نجف حمیدزاده با بیان این مطلب اظهار کرد: به منظور پیشگیری از انتقال بیماری کرونا و ایجاد شرایط بهداشتی مناسب برای مشمولان اعزامی پایه خدمتی خرداد سال ۱۳۹۹ به مراکز آموزش نیروهای مسلح، همه مشمولان اعزامی این ماه، قبل از اعزام به خدمت از طریق مراکز بهداشتی وابسته به شبکه‌های بهداشت دانشگاه‌های علوم پزشکی استان‌ها معاینه می‌شوند.

وی ادامه داد: این دسته از مشمولان باید به همراه برگ محل مراجعه که از طریق یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+۱۰ دریافت کرده‌اند، به مرکز بهداشت محل سکونت خود مراجعه و در صورت تایید سلامت آنان در زمینه ویروس کرونا، برگ محل مراجعه، ممهور به مهر تایید مرکز بهداشت می‌شود.

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا عنوان کرد: برای پیشگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا، معاینه مجدد سربازان در روز اعزام در وظیفه عمومی استان‌ها و مراکز آموزش نیروهای مسلح انجام می‌شود.

وی اظهار کرد: گندزدایی درون و بیرون اتوبوس‌ها، معاینه رانندگان و کمک رانندگان و همچنین رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی مشمولان در داخل اتوبوس‌ها از دیگر اقدامات پیشگیرانه در اعزام مشمولان این دوره است.

سرهنگ حمیدزاده گفت: از خانواده‌های مشمولان تقاضا می‌شود به منظور رعایت مسائل بهداشتی و عدم ایجاد ازدحام، از حضور در محل اعزام فرزندان خود در روز اعزام خودداری کنند.

کد خبر 513186

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

دیدگاه خوانندگان