یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول مدعی شد باید مرسی سایدی ها این فصل قهرمان شوند.

یورگن کلوپ

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ورزش سه، در ابتدای دوران شیوع ویروس کرونا اخباری در مورد احتمال باطل شدن این فصل لیگ برتر شنیده شده بود. حالا یورگن کلوپ  سر مربی لیورپول در مصاحبه ای تاکید کرد شرایط برای برگزاری ادامه فصل مهیا خواهد شد و برگزاری فوتبال به منزله نادیده گرفتن اهمیت سلامتی مردم نیست.

وی گفت: "صحبت هایی بود که مردم می خواستند این فصل باطل اعلام شود. بنابراین شما با خود فکرمی کردید بله؟ ما 76 درصد از فصل را بازی کرده ایم و حالا شما می خواهید همه بازی ها را باطل کنید؟ من شخصا این اتفاق را ناعادلانه می دانم و باید این را بگویم که خوب شد این اتفاق نیفتاد. ما در جدول در بازی های خانگی و خارج از خانه صدرنشین هستیم و در این فصل باید قهرمان شویم.

کلوپ تاکید کرد:مقابله با بحران مهمترین موضوع است. اما این بدان معنا نیست که باقی موارد اصلا اهمیتی ندارند، اما اهمیت آنها کمتر است. من فکر می کنم چیزهای مسائل در زندگی تا قهرمان نشدن ما وجود دارد. بسیاری از افراد اطراف ما مشکلات بزرگی دارند. مردم می میرند، همیشه این اتفاق می افتد، اما در حال حاضر دلیلش ویروسی است برای هیچ کس شناخته شده نیست.

وی گفت :ما نمی توانیم همه چیز را مهیا کنیم، اما باید همیشه واکنش نشان دهیم. این بزرگترین بخش زندگی من است، واکنش به چیزهایی که انتظارش را نداشتم. مردم می گویند چگونه می توانید وقتی برخی در حال مردن هستند در مورد فوتبال صحبت کنید؟ هیچ کس این کار را نمی کند، اما ما مانند سایر شاخه های تجارت باید برای دوران بعد از کرونا آماده شویم. وقتی زمان برگزاری بازی های فوتبال فرا برسد، این بدان معناست که ما در مقطعی شروع به تمرین خواهیم کرد و برای اینکه همه از امنیت برخوردار باشند، اقدامات فوق العاده ای انجام می شود.

در انگلیس نیز مانند آلمان شرایط مهیا خواهند شد. مراکز تمرینی باشگاه های حرفه ای انگلیسی امن ترین مکان خواهند بود و هیچ شرایطی برای آلوده شدن وجود ندارد."

کد خبر 513056

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار