۳۰ واحد تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین با پشتوانه قرارداد واگذاری حق بهره برداری موفق به دریافت تسهیلات شدند.

شرکت شهرک های صنعتی

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایرنا، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین در بازدید از یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین ۲ گفت: در راستای مصوبه هیئت وزیران و قانون تسهیل اعطا تسهیلات بانکی و کاهش هزینه‌های طرح و تسریع در اجرای طرح‌های تولیدی و افزایش منابع مالی و کارایی بانک‌ها در سال گذشته ۳۰ واحد تولیدی، صنعتی و خدماتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به اعتبار وثیقه دفترچه قرارداد تسهیلات دریافت کردند.

حمیدرضا خانپور گفت: میزان تسهیلات دریافتی از سوی این واحدهای صنعتی را ۱۱۰ میلیارد ریال اعلام کرد.

این مسئول با اشاره به اعطای تسهیلات بانکی به پشتوانه قراردادهای واگذاری حق بهره‌برداری در شهرک‌های صنعتی قزوین، بیان کرد: این اقدام در راستای تسهیل‌گیری و کوتاه کردن زمان دریافت تسهیلات است و در صورت نقض تعهد و بازپرداخت اقساط خود و اعلام و تقاضا از سوی بانک‌ها، شرکت شهرک‌های صنعتی، بانک و مؤسسه اعتباری تسهیلات دهنده را با رعایت تشریفات جانشینی موضوع قرارداد می‌پذیرد.

رئیس هیأت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین افزود: سال گذشته هفت طرف قرارداد مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی که به لحاظ عدم بازپرداخت اقساط تسهیلات اعطایی بانک‌ها بنا بر درخواست بانک عامل نسبت به پذیرش و اعمال جانشینی در موضوع قرارداد صورت پذیرفته است.

هزار واحد تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین دارای پروانه بهره برداری هستند.

کد خبر 510389

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =