از نخستین روز اعلام ورود کرونا به کشور، در تمامی فروشگاه‌های هایپراستار اقدامات پیشگیرانه زیادی جهت مقابله با این ویروس انجام شده که هایپراستار بازار بزرگ ایران نیز از این قائده مستثنی نیست.

image-20200501175300-1.png

فروشگاه هایپراستار شعبه بازار بزرگ ایران، سال 1397 در غرب تهران تاسیس شد و از آن زمان تا به‌حال در حال خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز هایپراستار است. این فروشگاه از روز نخست تا به حال با رعایت همه استانداردهای بین‌المللی به فعالیت مشغول است و توانسته است رضایت مراجعه کنندگان را بدست آورد. مساحت این فروشگاه 9 هزار و 400 متر مربع است و دارای 700 پارکینگ اختصاصی است.  

این فروشگاه همه روزه آماده خدمت‌رسانی به مردم است و همه کارمندان هایپراستار تلاش می‌کنند با رعایت نکات بهداشتی و پیشگیرانه، تجربه خرید ایمنی را در این روزهای سخت برای مشتریان عزیز به ارمغان آورند.

از جمله اقدامات پیشگیرانه هایپراستار برای مقابله با ویروس کرونا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

· تعبیه دستکش رایگان و مواد ضدعفونی دست برای مراجعه کنندگان

· کنترل مکرر دمای بدن مشتریان و کارمندان

· ضدعفونی مکرر همه چرخ دستی‌ها، صندوق‌ها و به‌طور کل تمام سطوح فروشگاه

· نصب برچسب‌های مخصوص برای رعایت فاصله اجتماعی

· اختصاص ساعت 9:30 تا 10:00 برای خرید افراد بالای 60 سال و سایر گروه‌های در معرض خطر

· استفاده کارمندان از ماسک، دستکش و گارد مخصوص

فروشگاه‌های هایپراستار از ابتدا براساس استانداردهای بین‌المللی تاسیس شده و در مواقع خاص مثل این روزها مطابق همان دستورالعمل‌های بین‌المللی عمل می‌کند.

هایپراستار در تولید و عرضه مواد غذایی از استاندارد HACCP تبعیت می‌کند. HACCP یک استاندارد بین‌المللی است و الزامات مدیریت بهداشت مواد غذایی را مشخص می‌کند. این استاندارد به شما اطمینان می‌دهد که کلیه مواد غذایی این فروشگاه در صحت و سلامت کامل در فروشگاه‌های هایپراستار عرضه شود.

شرکت سوییسی SGS بر اجرای درست و بی‌نقص این استانداردها نظارت می‌کند و با تست‌های مخصوص اطمینان حاصل می‌کند که همه چیز طبق برنامه مشخص پیش رود.

جدا از این اصول همیشگی، در شرایط خاص فعلی اقدامات دیگری هم طبق توصیه‌های سازمان بهداشت جهانی در هایپراستار انجام می‌شود تا محیط خرید ایمنی برای مشتریان فراهم گردد.

توصیه ما این است که در این ایام به جای مراجعه به چندین فروشگاه که باعث رفت‌وآمد بیشتر و بالا رفتن ریسک شیوع ویروس کرونا می‌شود، به یک فروشگاه مراجعه کنید. هایپراستار زیر یک سقف تمام اجناس مورد نیاز شما را فراهم آورده است و از سلامت محیط و اجناس خود اطمینان کامل دارد.

این فروشگاه این روزها مثل همیشه باز است و آماده خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز است.

آدرس فروشگاه هایپراستار شعبه بازار بزرگ ایران:

آدرس : تهران، انتهای اتوبان شهید همت (غرب)، اتوبان شهید خرازی، بازار بزرگ ایران

ساعت کاری فروشگاه در ایام مبارک رمضان:

جمعه تا سه شنبه: 23 - 10

چهارشنبه و پنجشنبه: 24- 10

کد خبر 506955

پر بیننده‌ترین اخبار بازار

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha