چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
۰ نفر

مقایسه شاخص کل قیمت سهام در بورس اوراق بهادار استان‌های خراسان شمالی و خراسان رضوی در فروردین‌ماه ۹۹ با اسفندماه سال ۹۸ نشان می‌دهد که این شاخص به میزان ۱۷۷ هزار و ۱۳۶ واحد رشد کرده است.

بورس

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، مدیر بورس اوراق بهادار استان‌های خراسان رضوی و خراسان شمالی گفت: شاخص کل قیمت بورس اوراق بهادار این استان‌ها در پایان دوره معاملات در اسفند ماه ۹۸ به ۵۱۲ هزار و ۹۰۱ واحد بود که این شاخص در فروردین‌ماه ۹۹ به ۶۹۰ هزار و ۳۷ واحد رسید.

حسین خدادوست افزود: در فروردین ماه امسال ۲ میلیون و ۱۵۵ هزار سهم به ارزش ۲۰ هزار و ۳۴۰ میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار استان‌های خراسان رضوی و خراسان شمالی معامله شد.

وی اضافه کرد: متوسط ارزش خرید و فروش هر سهم در ماه گذشته در بورس اوراق بهادار استان‌های خراسان شمالی و خراسان رضوی یک میلیارد و ۱۹۶ میلیون و ۴۸۶ هزار ریال بود.

مدیر بورس اوراق بهادار استان‌های خراسان رضوی و خراسان شمالی گفت: در این دوره ایستگاه‌های معاملاتی ۵۸ کارگزاری و تعداد شرکت‌های استانی درج شده ۱۳ مورد بودند که ارزش بازاری این شرکت‌ها به ۴۶۱ هزار و ۳۴۴ میلیارد ریال رسید.

شاخص قیمت بیانگر سطح عمومی قیمت و سود سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس است.

همچنین در اسفند ماه پارسال ۲ میلیون و ۷۹ هزار سهم به ارزش ۱۷ هزار و ۹۳۴ میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار استان‌های خراسان رضوی و خراسان شمالی معامله شد که متوسط ارزش خرید و فروش هر سهم ۹۴۳ میلیارد و ۹۰۵ میلیون ریال بود.

کد خبر 506265

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار خراسان رضوی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha