بسیاری از کوهنوردان باتوجه به شیوع کرونا و لزوم ماندن در خانه برای حفظ آمادگی خود اجبارا در خانه تمرین می‌کنند.

کوهنوردی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، ویروس کرونا باعث شد در سراسر جهان مسابقات و فعالیت‌های ورزشی لغو و به زمان دیگری موکول شود. ورزش کوهنوردی هم از این قاعده مستثنی نبود. با توجه به بسته شدن باشگاه‌های ورزشی، کوهنوردان برای حفظ آمادگی جسمانی خود مجبور شدند که در فضای خانه به تمرین بپردازند. دوران کرونا برای کوهنوردان بسیار سخت است زیرا آنها بیشتر فعالیت خود را در طبیعت گذرانده‌اند و حالا مجبور هستند برای جلوگیری از شیوع سریع این ویروس در خانه بمانند و به فعالیت بپردازند.

اکثر کوهنوردان فعالیت‌های خود را رها نکرده‌اند. آنها معتقدند که اگر ذهن خود را آماده کنند می‌توانند از هر چیزی صعود کنند. این صعود و تمرین موجب خواهد شد که قوت انگشتانشان تضعیف نشود.

شخصی که در عکس زیر مشاهده می‌کنید فعالیت‌های ورزشی خود را در خانه پیگیری می‌کند. او می‌گوید که برای حفظ روحیه خود تصمیم گرفته که صعود را از آشپزخانه آغاز کند! او اظهار می‌کند که مسیر صعود بسیار پیچیده است.

همچنین چالشی در فضای مجازی برای کوهنوردان راه افتاده که از آنها خواسته شده تا از کابینت، مبلمان و یا سایر وسایل خانگی خود صعود کرده و در فضای مجازی منتشر کنند. حتی بسیاری برای عکس منتخب جایزه در نظر گرفته‌اند.

کد خبر 504548

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار