سخنگوی دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی گیلان گفت: همه باید به‌تمامی توصیه‌ها و برنامه‌های پیشگیری از انتشار ویروس کرونا همانند گذشته پایبند باشیم و نسبت به آنها و سلامت خود، خانواده و جامعه مسئولانه رفتار کنیم.

فاصله گذاری اجتماعی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، محمدرضا نقی‌پور افزود: به‌دلیل اینکه استان مسافرپذیری هستیم، دلهره و دغدغه جدی حضور و سفر مسافران به گیلان را داریم.

وی اظهار کرد: در طرح فاصله‌گذاری هوشمند هر قدمی که برداشته می‌شود باید با دقت و خیلی با احتیاط انجام شود تا مبادا علائمی از برگشت موج جدید اپیدمی کرونا بروز یابد.

سخنگوی دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی گیلان خاطرنشان کرد: تمام توصیه‌هایی که از ابتدا به مردم ارائه شده از جمله فاصله‌گذاری هوشمند و اجتماعی باید مورد توجه جدی همگان قرار گیرد.

نقی پور بیان کرد: برای تمامی اصناف جز به جز توصیه‌هایی ارائه شده که توجه و رعایت آن برای پیشگیری از انتشار ویروس ضروری است.

وی اظهار کرد: همکاری تمامی اصناف و مردم در این مدت جای قدردانی دارد و همین تعامل بود که در مدت ۲ ماه گذشته توانستیم این ویروس را تحت کنترل نسبی درآوریم. البته باید این روند امیدوار کننده را با عزم همگانی ادامه دهیم.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان اضافه‌کرد: بارها گفته شده که ویروس کرونا خطرناک است، شاید یک صبح از خواب بیدار شویم، شرایط را دگرگون ببینیم، بنابراین نمی‌توان خیلی به وضع موجود اعتماد کرد.

وی افزود: این گروه‌ها باید خیلی مواظب باشند، زیرا این افراد می‌توانند به نوع شدید بیماری مبتلا شوند.

کد خبر 503560

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار