پنجشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳
۰ نفر

دندانپزشک قلابی که با مدرک دیپلم بیماران را ویزیت می کرد در بابل شناسایی و مطب وی پلمب شد.

مطب

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، با توجه به روزهای کرونایی که رعایت نکات بهداشتی بیش از گذشته سفارش می‌شود و بخاطر قطع زنجیره ویروس کرونا این روزها مطب دندانپزشکان حرفه ای که نکات بهداشتی را به طور کامل رعایت می کنند هم بسته است در بابل یک دندانپزشک با مدرک دیپلم در یک مکان غیر بهداشتی بیماران را ویزیت می کرد.

سیدمصطفی قاسم‌زاده معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: فعالیت این دندانپزشک قلابی ۵۰ ساله غیر مجاز بوده است.

وی افزود: این فرد در بخش گتاب مطب دندانپزشکی دائر کرده بود و بیماران را بدون رعایت نکات بهداشتی ویزیت می کرد.

وی گفت: با هماهنگی با دادستان عمومی و انقلاب و تیم نظارتی دانشگاه علوم پزشکی بابل مطب این دندانپزشک قلابی پلمب و پرونده به مراجع قضایی ارجاع شد.

وی بیان کرد: شهروندان هشدارها و حساسیت‌های ویروس کرونا را جدی بگیرند و فریب تبلیغات کذب افراد غیر مجاز در حوزه دندانپزشکی، پوست، زیبایی و طب سنتی را نخورند و به این مراکز به هیچ عنوان مراجعه نکنند.

زنگ خطر ورود بیماری کرونا به مازندران ۳۰ بهمن سال گذشته با شناسایی ۲ بیمار مشکوک در بابل نواخته شد. بیماران شناسایی شده افرادی بودند که همزمان با شیوع کرونا در قم به آن شهرستان سفر داشتند.

هم‌اکنون طبق آخرین آمار بستری بیماران مشکوک به کرونا در بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی بابل به ۱۱۴ نفر کاهش یافت.

شهرستان ۵۳۱ هزار نفری بابل دارای شش بخش و هفت شهر است.

دانشگاه علوم پزشکی بابل مستقل از دانشگاه علوم پزشکی مازندران، هفت بیمارستان آموزشی درمانی شامل بیمارستان آیت الله روحانی، شهید یحیی نژاد، شهید بهشتی، بیمارستان ۱۷ شهریور مرزیکلا، بیمارستان کودکان امیرکلا، مرکز ناباروری فاطمه الزهرا  و همچنین بیمارستان پرتو درمانی شهید رجایی بابلسر را زیر پوشش دارد.

کد خبر 501797

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار