دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان در سال ۲۰۱۹ تأکید کرد که همیشه آمادگی رقابت در میادین داخلی و بین‌المللی را دارد.

علیرضا نجاتی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از نسنیم، علیرضا نجاتی با اشاره به این‌که تمرینات کشتی‌اش را در قم پیگیری می‌کند، گفت: این‌طور که می‌گویند، وضعیت کنترل بیماری کرونا در قم بهتر از گذشته شده است. من هم یک سالن پیدا کرده‌ام که گاهی اوقات می‌توانم آنجا به تنهایی تمرین کنم.

وی در مورد تعویق المپیک تأکید کرد: برای من واقعاً فرقی نمی‌کند المپیک چه زمانی برگزار خواهد شد. باید این بیماری تمام شود تا بتوانیم به اردوی تیم ملی برویم و در تورنمنت‌ها و مسابقات مختلف باتجربه‌تر از قبل شوم. به لحاظ وزنی هم برای من مشکلی با تعویق المپیک پیش نمی‌آید، چون از قبل مشکل وزنی نداشتم. عقب افتادن یک‌ساله بازی‌ها از نظر انگیزه نیز اصلاً تغییری در شرایطم ایجاد نمی‌کند و شاید حتی انگیزه‌ام بیشتر از قبل شود، چون باتجربه‌تر از قبل به استقبال حریفان و المپیک خواهم رفت.

فرنگی‌کار ۲۱ساله قمی که سهمیه المپیک را در وزن ۶۰ کیلوگرم به دست آورد، در مورد این‌که گفته شده است امسال مسابقات انتخابی تیم ملی برگزار خواهد شد گفت: نمی‌دانستم چنین موضوعی عنوان شده است، اما فرقی هم نمی‌کند. به‌هرحال ما باید همیشه آماده مسابقه داخلی و خارجی باشیم.

نجاتی خاطرنشان کرد: سال گذشته برای من سال خیلی خوبی بود و توانستم مدال جهانی و سهمیه المپیک بگیرم. ان‌شاءالله که در سال جدید و سال المپیک هم بتوانم با تلاش بیشتر به نتایج بهتری برسم.

کد خبر 501377

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار