تیم بروک تیلر، کمدین انگلیسی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در سن ۷۹ سالگی درگذشت.

کمدین انگلیسی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، تیم بروک تیلر، بازیگر و کمدین بریتانیایی، ستاره سریال تلویزونی محبوب «گودیز» در سن ۷۹ سالگی به دلیل ویروس کرونا جان خود را از دست داد. مدیر برنامه این بازیگر تایید کرده است که این بازیگر روز یکشنبه بر اثر این ویروس درگذشت است.

حرفه بروک تیلر به عنوان کمدین از دانشگاه کمبریج آغاز شد جایی که او به عضویت یکی از باشگاه ها که برای استعدادهای کمدی مثل جان کلیس، استیفن فرای و، اما تامپسون تاسیس شده بود، پیوست. او پس از آن در عرصه رادیو با برنامه‌های مثل «متاسفم، دوباره می‌خوانم» فعالیت داشته است. «متاسفم، سرنخی ندارم» در سال ۱۹۷۲ دیگر اثر او بود. انتقال او به تلویزیون با آثار برجسته‌ای مثل «آخرین برنامه در سال ۱۹۴۸» که خودش هم نویسنده و خلاق آن بود و همچنین سریال‌های کمدی مثل «مارتی» و «مغزت را گسترش بده» رخ داد.

گریم گادنر که یکی از دوستان نزدیک او بوده است و برای بیش از ۵۰ سال با یکدیگر همکاری داشته اند در واکنش به مرگ او ابراز ناراحتی کرد. سریال «گودیز» با نقش آفرینی تیلر، یکی از اولین سریال‌های انگلیسی بود که از تکنیک‌های استاپ موشن در فرمت لایو اکشن استفاده کرده است. آخرین حضور او در تلویزیون نیز سریال «دکتر» در سال ۲۰۱۵ بود.

بروک تیلر در مراسم سالانه افتخارات ملکه انگلیس در سال ۲۰۱۱ برای خدمت در سرگرمی سازی نشان امپراتوری این کشور را دریافت کرد.

کد خبر 500679

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار