یک قاضی تهرانی در قراری کم سابقه برای خود بازداشت در بازداشتگاه پلیس آگاهی، ارجاع پرونده به دادسرای انتظامی قضات و پرداخت بخشی از حقوقش را به متهم پرونده درخواست کرد.

دادگاه-عمومی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، شعبه دوم دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۳۴ تهران (سرقت مسلحانه و مقرون به آزار) در پایان رسیدگی به یک پرونده ضمن صدور کیفرخواست نوشت: در پایان از معاون دادستان تقاضا دارم با توجه به اینکه بنده نتوانستم عمل به آیه «ان الله یامرو بالعدل و الاحسان» کنم و استقلال و عدالت قضایی‌ام با دستگیری متهم بدون دلیل مخدوش شد، رونوشتی از پرونده را به دادسرای انتظامی قضات ارسال تا به تخلفات بنده رسیدگی کنند. 

این دادیار همچنین نوشته است: همچنین تقاضا دارم رونوشتی جهت اعلام جرم و تخلفات ضابطین به مراجع نظارتی خود  ارسال شود و مقدمات رفتن اینجانب به بازداشتگاه پلیس آگاهی را فراهم کنید تا به مدت ۲۴ ساعت در آنجا باشم تا شرایط بازداشتگاه را درک و من بعد در صدور دستوراتم دقت بیشتری کنم. 

دادیار شعبه دوم دادسرای ناحیه ۳۴ با توجه به تبعات حکم صادره خود تصریح کرده است: با توجه به اینکه متهمین اعلام کردند که کارگر هستند و نتوانسته‌اند حقوق بگیرند، متهمین را به دفتر معاونت دعوت کنید و یک روز از حقوق ماه آینده بنده به آنها داده تا خسارت وارده جبران شود. 

کد خبر 500379

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • ایرانی US ۱۴:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
  2 0
  ای آقا خدا از نیتت میداند امیدوارم که ترس از خدا و وجدان باشد. مطمئن اگر همکارانت درست حکم کنند این همه زندانی نداریم. در حقیقت تعداد انگشت شمار که با اختلاس و دیگز قانون شکنی شان برای تعداد زیادی درد سر درست میکنند و باعث رفتنشان به زندان میشوند.
 • IT ۱۴:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
  2 0
  ایشون حق دارن از عدالت امام علی حرف بزنند. واقعا خدا پشت و پناهشون باشه.
 • محسن IR ۱۸:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
  1 0
  مرحبا بهذاین وجدان پاک الحق که شیرپاک خورده ای جناب قاضی بالاخره یک مرد به تمام معنا و تمام عیار پیدا شد درود برشرف و غیرتت از جدم زهرا میخوام همیشه پشت وپناه خودتون و خانواده عزیزتون باشه
 • IR ۲۲:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
  2 0
  مَاشَـــــــــــــــــــــــــــــآءَالله به این قاضی با شهامت
 • ام لیلا عاطفی سدهی IR ۰۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
  1 0
  سلام تمنا دارم پرونده های مرا در حدود 8 پرونده در دادگاه های شهر سنندج به این قاضی بدهند یا مشابه این قاضی به خدا همه ی زندگی مرا قضات به هم ریخته اند نمی دانم اون دنیا چه جوابی به من می دهند ؟ خیلی به تنگ آمده ام مرا نجات دهید خواهشا مرا نجات دهید از قضات خالی از عدالت به تنگ آمده ام .
 • سید حسین گوهریان IR ۰۷:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
  0 0
  باید در تاریخ و کتاب گینس ثبت گردد

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار