رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش‌سوزی در بخش خالی دیالیز بیمارستان رازی اهواز که صبح روز یکشنبه ۲۴ فروردین رخ داد هیچ ارتباطی با بخش بستری بیماران مبتلا به کرونا در این بیمارستان نداشته‌ است.

آتش‌سوزی

به گزارش همشهری آنلاین، ابراهخیم قنبری در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: هیچ بیماری در بخش دیالیز بیمارستان رازی اهواز بستری نبوده و در حال تعمیر و بازسازی است. همچنین بخش دیالیز بیمارستان رازی اهواز حداقل ۵۰۰ تا یک هزار متر با بخش بستری بیماران مبتلا به کرونا در این بیمارستان فاصله دارد، در محوطه آزاد است و رو به خیابان فرعی است.

این مسئول بیان کرد: هیچ دودی وارد بخش های دیگر بیمارستان رازی نشده و دستگاه دودکش فن فشار مثبت کار گذاشته شد.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز ادامه داد: این حادثه در ساعت ۶:۴۵ دقیقه به آتش نشانی اطلاع داده شد و نیروهای آتش نشانی کمتراز یک دقیقه به محل حادثه رسیدند.

وی توضیح داد: علت در دست بررسی است و این حادثه هیچ مصدومی نداشته و در عرض یک ساعت مهار شده است.

به دنبال این حادثه مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نیز دراطلاعیه ای اظهار کرد: به دنبال انتشار خبر مربوط به آتش گرفتن بیمارستان قرنطینه کرونا اهواز در فضای رسانه ای، به اطلاع می‌رساند این حادثه مربوط به قسمتی از بخش دیالیز بیمارستان رازی اهواز است که در زمان بروز حادثه هیچ بیمار یا پرسنل بیمارستان در بخش حضور نداشته و این حادثه هیچ تلفات یا جراحت جانی نداشته است.

حسین کاملی ادامه داد: این بخش به صورت کاملا مجزا از بخش‌های بستری بیمارستان است و در حال حاضر آتش سوزی به صورت کامل خاموش شده است.

وی بیان کرد: بیماران بستری در بیمارستان رازی اهواز، خانواده‌ها و همراهان این بیماران و کارکنان بیمارستان نگران نباشند، بیمارستان رازی در امنیت کامل است، محل حادثه فاصله زیادی با بخش‌های بستری بیمارستان دارد و این حادثه باعث هیچ گونه اختلالی در خدمات رسانی به بیماران کرونا نشده است و خدمات دهی در بیمارستان فعالانه ادامه دارد.

کد خبر 500272

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار