بسیاری از افراد مشهور با شیوع کرونا و مرگ بیش از صد هزار نفر در سراسر جهان دست به کار شده‌اند و به شکل‌های گوناگون کمک‌های خود را به بیماران کرونایی و بیمارستان‌ها و خیریه‌ها بخشیده‌اند. در میان آنها سلبریتی‌هایی نیز هستند که برای ما بیشتر از دیگران مشهورند.

تیلور سوئیفت

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از HarpersBazaarUK، آنجلینا جولی بازیگر ۴۴ ساله آمریکایی یک میلیون دلار به خیریه No Kid Hungry بخشیده است. این سازمان به بچه‌های فقیر غذارسانی می کند.

کایلی جنر مدل، هنرپیشه، کارآفرین و شخصیت شبکه‌های اجتماعی ۲۲ ساله اهل ایالات متحده آمریکا مبلغ یک میلیون دلار به بیمارستان های لس آنجلس داده برای خرید ماسک، دستگاه تهویه و سایر ابزارهای پزشکی.

امیلی کلارک بازیگر ۳۳ ساله انگلیسی به دلیل نقش مادر اژدها در سریال گیم آف ترونز بسیار مشهور است، ۲۵۰ هزار پوند برای خیریه خودش به نام Same You، که به بیمارانی که دچار ضربه و جراحت مغزی شده اند کمک می کند.


ریحانا خواننده، ترانه سرا، بازیگر، مدل و طراح مد ۳۲ ساله اهل باربادوس ، ۵ میلیون دلار به سازمان هایی در باربادوس، آمریکا و دیگر کشورها برای تجهیزات دارویی، غذا و سایر نیازمندی ها اهدا کرد.

تیلور سوئیفت خواننده، ترانه سرا، تهسه کننده موسیقی و هنرپیشه ۳۰ ساله آمریکایی مبالغی به طرفدارانش آنهایی که نیازمند بودند اهدا کرد؛ از جمله ۳۰۰۰ دلار به یک عکاس موسیقی مستقل.

لیدی گاگا خواننده، ترانه سرا، آهنگساز و بازیگر ۳۴ ساله آمریکایی درصدی از سود برند لوازم آرایشی خود را به انبارهای غذا در نیویورک و لس آنجلس بخشید.


شان مندس خواننده، ترانه سرا و مدل کانادایی ۲۱ ساله ۱۷۵ هزار دلار به مؤسسه SickKids اهدا کرد.

کد خبر 500125

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار