معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت در گفت‌وگوی ویژه خبری تلویزیون گفت: همه واحدهای صنفی دولتی و خصوصی از پالایشگاه گرفته تا نانوایی باید در سامانه سلامت ثبت نام کنند.

محسن فرهادی

به گزارش همشهری آنلاین، ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت نوشت: «محسن فرهادی» گفت: حدود ۸۱ راهنما در سایت مرکز سلامت بارگذاری شده است و با ثبت نام صاحبان کسب و کار در سامانه یاد شده، پیامکی حاوی لینک دستورالعمل مربوط به محیط آنها به شماره تلفنی که ذکر کرده اند، ارسال می شود.

وی توضیح داد که  پس از ارسال پیامک صاحبان واحدهای صنفی در ۶ گروه مختلف دستورالعمل های مربوطه را دانلود و پس از مطاله باید آن را به مورد اجرا بگذارند.

معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت تصریح کرد: تمام واحدهای صنفی دولتی و غیر دولتی پس از ثبت نام در این سامانه کد و مجوزخود را دریافت می کنند.

وی با بیان اینکه ثبت نام همه واحدهای صنفی که فعالیت آنها ممنوع بوده و یا مجوز فعالیت داشتند در این سامانه ضروری است، گفت: صاحبان صنوف باید اطلاعات صحیح صنف خود را ارائه دهند در غیر این صورت از فعالیت واحدهای صنفی که اطلاعات مغایری بدهند جلوگیری خواهد شد.

بیشتر بخوانید: شرط آغاز فعالیت مشاغل غیر پرخطر | اعلام مصادیق اصناف پرخطر

کد خبر 499763

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار