یکی از کاربران فعال در حوزه محصولات اپل در توئیتی اطلاعات جدیدی از آیفون ۱۲ منتشر کرده است.

آیفون 12

به گزارش همشهری آنلاین؛ سال گذشته شایعه‌ای مطرح شد که اپل احتمال دارد چهار مدل متفاوت از آیفون ۱۲ را در شهریور امسال معرفی کند. با تشکر از توئیتی از یکی از فعالان در حوزه محصولات اپل، حالا اطلاعات جدیدی از آیفون ۱۲ در اختیار داریم.

نام این کاربر که جان پروسر بوده در ابتدا بیان کرده که چهار مدل آیفون ۱۲ در اندازه و سخت‌افزاریی‌های متفاوت معرفی می‌شود. او در ادامه نوشته که کوچکترین آیفون ۵.۷ اینچی خواهد بود در حالی که دو مدل ۶.۱ اینچی هم احتمالا وجود دارد. اما بهترین نسخه آیفون ۱۲ دارای صفحه نمایش ۶.۷ اینچی است که احتمالا نامش پرو مکس می‌باشد.

مدل ۶.۷ اینچی احتمالا از مواد متفاوتی ساخته خواهد شد تا بتواند پرچم‌دار تمام گوشی‌ها باشد. ولی نکته‌ای که باید بیان کرد این است که نام‌گذاری این گوشی‌ها هنوز نهایی نشده ولی اگر به طرح نام‌گذاری اپل در سال‌های گذشته توجه کنیم احتمالا دو مدل پرو، پرو مکس خواهیم داشت.

درباره دوربین این آیفون‌ها پروسر اظهار داشته که دو مدل پرو و پرو مکس دارای دوربین سه‌گانه به همراه حسگر LiDAR هست و دو مدل دیگر فقط دوربین دوگانه دارند بدون حسگر LiDAR همچنین این آیفون‌ها از چیپ A۱۴ به همراه اینترنت ۵G بهره می‌برند.

منبع: ubergizmo

کد خبر 499579

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار