یونس امامی دارنده مدال برنز جهان در گفت و گو با همشهری با اشاره به اینکه بلاتکلیفی و لغو مسابقات برایش آزار دهنده است گفت: تمریناتم را متوقف نکرده‌ام و روزی یک یا دو جلسه تمرین را حتما در برنامه روزانه‌ام دارم.

يونس امامي

به گزارش همشهری آنلاین، یونس امامی دارنده مدال برنز جهان این روزها باید خود را برای مسابقات کسب سهمیه المپیک آماده می‌کرد که تمامی مسابقات لغو شد. امامی درباره شرایطش به همشهری گفت: همه چیز تغییر کرده ما کشتی‌گیرا بیشتر ایام سال را در اردو بودیم و حالا بیش از یک ماه است که اردو تعطیل شده است. خیلی وقت‌ها عید را در اردو سپری می‌کردیم ولی امسال در خانه بودیم و برای تمرین کردن مشکلات و دغدغه‌هایی را داشتیم که هیچ وقت فکرش را را هم نمی‌کردیم برایمان پیش بیاید.

دارنده مدال برنز جهان در سال 2019 ادامه داد: در حال حاضر که باشگاهمان در شهریار تعطیل است یا پشت بام خانه تمرین می‌کنم یا در حیاط خانه حرکات بدنسازی را انجام می‌دهم. ولی چیزی که بیشتر از همه چیز فکرم را درگیر کرده  بلاتکلیفی است. مشخص نیست مسابقات قرار است چه زمانی برگزار شود البته که این شرایط برای همه دنیاست ولی خیلی شرایط سختی است امیدوارم خیلی زود اوضاع بهتر شود.

یونس امامی در پاسخ به این سوال که کسی از اعضا خانواده درگیر این بیماری شده است گفت: خداروشکر همه خوب است و مشکل خاصی نیست ولی می‌شنویم که دوست و آشنا به کرونا مبتلا شدند و از این جهت شرایط اصلا خوب نیست. امیدوارم شرایط هرچه زودترعادی شود تا همه به شرایط عادی برگردند بندگان خدا کادر درمان شرایطشان از سایر مردم سخت تر است مدتهاست خانواده‌هایشان را ندیده‌اند و در خط مقدم این بیماری برای بهبود مردم دارند تلاش می‌کنند.

کد خبر 498147

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =