مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت که امروز لیست ۴۰۰ هزار نفر از رانندگان تاکسی برای دریافت تسهیلات یک تا ۲ میلیون تومانی امروز به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال شد.

راننده تاکسی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در باره حمایت‌های صورت گرفته از رانندگان تاکسی با توجه به شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: هیأت دولت مصوباتی در این خصوص ابلاغ کرده است و فرایند اجرایی این مصوبات را از امروز پیگیری خواهیم کرد.

وی بیان داشت: امروز فهرست ۴۰۰ هزار نفره رانندگان تاکسی در سراسر کشور به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ارائه تسهیلات ارسال می‌شود.

ضامنی افزود: بر اساس مصوبه دولت این رانندگان از یک تا ۲ میلیون تومان بر اساس تعداد خانوار تسهیلات دریافت می‌کنند که باز پرداخت آن هم در مدت زمان طولانی است.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور بیان داشت: تعدادی از رانندگان تاکسی نیز که تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند با مذاکرات صورت گرفته با سازمان تأمین اجتماعی باید بیمه بیکاری دریافت کنند که این موضوع نیز پیگیری خواهد شد و اقدامات لازم در این خصوص نیز انجام می‌شود.

وی از همکاری اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور با سازمان تأمین اجتماعی برای پالایش مجدد لیست رانندگان تاکسی تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی خبر داد.

کد خبر 497556

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha