مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران گفت: هیچ گونه ازدحامی در ایستگاه‌ها و خطوط مترو تاکنون مشاهده نشده است.

مترو تهران

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران با اشاره به اینکه از صبح امروز شنبه تمامی ایستگاه‌ها و خطوط مترو به صورت دقیق رصد می‌شود، گفت: در حال حاضر تمام خطوط ما خلوت هستند و تنها ایستگاه‌های تقاطعی اندکی شلوغ می‌شوند.

وی افزود: از صبح امروز همکاران ما در مترو تمامی ایستگاه‌ها را رصد کرده و تاکنون گزارشی مبنی بر شلوغی داده نشده و تمامی بخش‌ها تحت نظارت قرار دارند.

نوبخت تصریح کرد: برای رعایت فاصله اجتماعی نیروهای مترو به مسافران آموزش داده و درخواست می‌کنند این فاصله را رعایت کنند. همچنین از مسافران درخواست می‌شود ماسک بزنند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران با اشاره به اینکه در حال حاضر سرفاصله قطارها بر اساس میزان مسافران تنظیم شده است، خاطرنشان کرد: در صورتی که نظارت‌ها مشخص کند ایستگاهی دچار ازدحام است، جداول فعلی تغییر خواهد کرد اما در حال حاضر در پیک مسافر نیز قطارها خلوت در حال تردد هستند.

وی یادآور شد: در ایام نوروز سرفاصله‌ها به دلیل کاهش شدید مسافر تغییر کرده بود زیرا پرسنل مترو نیز همانند باقی جامعه از میزان حضور خود کاسته بودند. اما در حال حاضر سرفاصله‌ها براساس مسافران تنظیم شده است.

نوبخت در خصوص میزان پرسنل مترو که مبتلا به بیماری کرونا شده‌اند، گفت: تا کنون ۳۰ نفر از پرسنل ما به بیماری کرونا مبتلا شده که خوشبختانه تحت مداوا هستند و امیدواریم هرچه زودتر سلامت خود را به دست آورند.

کد خبر 497508

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =

دیدگاه خوانندگان