بیرانوند از پرسپولیس رفتنی شد حال پرسش اصلی برای باشگاه و هواداران این است؛ جانشین او کیست؟

بيرانوند

به گزارش همشهری آنلاین، با جدایی علیرضا بیرانوند از پرسپولیس، حالا مدیران این باشگاه برای فصل آینده باید یک دروازه‌بان استاندارد جدید جذب کنند. در این سال‌ها ترکیب «بیرو- رادو» به خوبی از سنگر پرسپولیس حفاظت کرده بود، اما حالا علیرضا می‌رود و بوژیدار رادوشوویچ تنها می‌ماند. اگر فرض کنیم رادو همچنان نقش گلر دوم مطمئن را بازی کند، پرسپولیس یک دروازه‌بان اول در سطح بیرانوند می‌خواهد که پیدا کردنش واقعا ساده نیست. اگر هم رادو گلر اول شود، باز مسوولان تیم باید یک ذخیره مطمئن برای او جذب کنند.

تا قبل از این فصل از رشید مظاهری و پیام نیازمند به عنوان گزینه‌های جانشینی بیرانوند در پرسپولیس یاد می‌شد، اما رشید هر چه منتظر پرسپولیسی‌ها ماند فایده نداشت و نهایتا با قراردادی بلندمدت راهی تراکتورسازی شد. در همین راستا اخیرا پیام اینستاگرامی او در مورد نقش وزیر در قهرمانی‌های پرسپولیس حسابی هواداران این تیم را عصبانی کرد. از سوی دیگر نیازمند هم ابتدای فصل قراردادش را تا پایان لیگ بیستم (فصل آینده) با سپاهان تمدید کرد و به علاوه مدعی شده بعد از حضور در این تیم قصد لژیونر شدن دارد.

بین گزینه‌های داخلی همچنین نفرات دیگری مثل علیرضا حقیقی، سوشا مکانی و حامد لک هم در دسترس پرسپولیس هستند، اما این سه نفر از نظر فنی نوسانات بسیار زیادی داشته‌اند و شاید جذب آنها اطمینان لازم را به هواداران ندهد. همچنین با توجه به شرایط ارزی و انبوه بدهی‌ها، استخدام یک گلر خارجی دیگر چندان منطقی نیست. باید دید مدیران باشگاه برای چالش بزرگ جانشینی بیرانوند چه تصمیمی می‌گیرند؛ تصمیمی که قطعا تاثیر زیادی در معادلات فنی تیم برای آینده دارد.

کد خبر 497204

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار