اتحادیه فوتبال انگلیس می‌خواهد تمام بازیکنان لیگ جزیره را در هتل‌هایی مشخص قرنطینه کند تا بتواند ادامه مسابقات را برگزار کند.

فوتبال

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از «ایندپندنت»، مسئولین اتحادیه انگلیس در نظر دارند علی رغم وجود ویروس کرونا فصل جاری را به اتمام برسانند. آنها تصمیم دارند ادامه بازی‌های لیگ جزیره را به صورت متمرکز و به سبک  جام جهانی در کمپ هایی در شهرهای میدلند و لندن و در ماه جون و جولای برگزار کنند تا تکلیف فصل 2019 - 2020 مشخص شود.

در همین حال، اتحادیه فوتبال انگلیس قصد دارد تمام بازیکنان لیگ را در هتل‌هایی مشخص برای مدت یک ماه قرنطینه کند تا بتواند ادامه مسابقات را برگزار کند. این پیشنهاد فدراسیون به این خاطر است که تمام بازیکنان به مدت یک ماه تحت کنترل باشند و بعد از این دوره قرنطینه در صورت عدم وجود مشکل و ابتلا به کرونا، بازی ها را پشت درهای بسته برگزار کنند.

با مثبت اعلام شدن آزمایش کرونای مایکل آرتتا، سرمربی اسپانیایی آرسنال و هادسون اودوی، ملی پوش باشگاه چلسی مسابقات لیگ جزیره تا اطلاع بعدی تعطیل شد و اتحادیه فوتبال انگلیس با وجود شیوع ویروس کرونا در این کشور به نظر می‌رسد با چالش بزرگی برای از سرگیری این رقابت‌ها روبه‌رو باشد.

کد خبر 496512

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =