مدیر عامل شرکت واحد اتوبوس‌رانی با تاکید بر لزوم حفظ ایمنی و سلامتی رانندگان و مسافران اتوبوس گفت: یکی از راهکارهایی که به این منظور در دستور کار قرار داده‌ایم جداسازی کابین رانندگان اتوبوس از مسافران در اتوبوس‌های بی‌آرتی است.

اتوبوس

به گزارش همشهری آنلاین، محمود ترفع با اعلام اینکه خود را در قبال تامین امنیت و سلامت رانندگان و مسافران متعهد می‌دانیم، افزود: به این منظور کار جداسازی کابین رانندگان اتوبوس از مسافران را در اتوبوس‌های بی آر تی آغاز کرده‌ایم و به زودی این تفکیک را در همه اتوبوس‌های پایتخت اجرا می‌کنیم. 

وی به اختصاص نسل جدید ماسک‌های ضد ویروس به همه رانندگان اتوبوس و استفاده از افشانه‌های ضد عفونی کننده در تمام اتوبوس‌های پایتخت اشاره کرد و گفت: علاوه بر اینها نسبت به ضد عفونی کردن اتوبوس در ابتدا و انتهای خطوط بر اساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت اقدام میکنیم تا از رعایت ضوابط بهداشتی و تامین امنیت همکاران خود و مسافران ‌اطمینان حاصل کنیم.

ترفع با توصیه به شهروندان برای اینکه تا جای ممکن از نشستن در ردیف اول و پشت سر راننده اجتناب کنند، افزود: هر قدر مسافران فاصله بین خود و راننده و نیز مابین خودشان را رعایت کنند، احتمال انتشار ویروس و ابتلا به بیماری را کاهش می‌دهند.

کد خبر 496254

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =