رئیس جمهور در تماس‌های جداگانه با وزیران بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کشور و نفت، ضمن گفت‌وگو در خصوص روند اجرای دقیق طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، دستورات لازم را در حوزه وظایف هر یک از این وزارتخانه‌ها صادر کرد.

روحانی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در این تماس‌ها تاکید کرد که روند اجرای این طرح در خصوص بازگشت مسافران نوروزی باید به گونه‌ای باشد که در مبادی ورودی و خروجی شهرها ازدحام ایجاد نکند و روند پیشبرد طرح غربالگری را کند نسازد.

رئیس جمهور در گفت‌وگو با بیژن زنگنه وزیر نفت هم دستورات لازم را برای تامین بنزین مورد نیاز مسافران صادر کرد و تاکید نمود که به مردم اطمینان داده شود که هیچ خللی در تمام ساعات روز برای تامین بنزین مورد نیاز ایجاد نخواهد شد و هیچ مشکلی برای تامین بنزین مورد نیاز وجود ندارد و مردم به شایعات بی‌اساس توجه نکنند.

روحانی در تماس با عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور نیز با اشاره به محدودیت‌های آمد و شد درون‌شهری و برون‌شهری در چارچوب طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، اظهار داشت: باید تمام محدودیت‌ها طبق ابلاغیه‌های کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا انجام گیرد و روند اجرای این ابلاغیه‌ها دقیق انجام گرفته و از هرگونه اقدام سهل‌گیرانه و یا سختگیرانه خارج از مفاد ابلاغیه‌ها، پرهیز شود.

رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت حسن اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی گفت: این طرح در راستای حفظ سلامت مردم و مدیریت متمرکز مبارزه با ویروس کرونا است و در نحوه اجرا نباید امنیت خاطر جامعه را خدشه‌دار نماید.

روحانی پس از گفت‌وگو با وزیران نفت و کشور در تماسی با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن دریافت گزارش‌های جدید از اقدامات این وزارتخانه و ستاد ملی مبارزه با کرونا تاکید کرد که تمامی دستگاه‌های ذیربط به‌ویژه وزارت‌خانه‌های بهداشت و کشور باید در خصوص پاسخگویی بهنگام و رفع شبهه‌ها و مقابله با شایعاتی که در فضای عمومی کشور منتشر می‌شود، اقدامات لازم را به عمل آورند.

کد خبر 495868

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • دیده بان IR ۱۶:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  3 1
  آخه میشه به تو هم گفت رئیس جمهور عقل هم خوب چیزیه وزیر تو دهن چاک چاک داره میکنه که انسان های نافهم سفر نرید اینطرف اونطرف نرید بعد تو میای میگی سفرهای نوروزی خیای بی درایت هستی خیلی بعد یه مشت نفهم میان میگن حسن کاره ای نیست هرچی این بیماری ادامه پیدا کنه مسببش تو هستی بخاطر بی مبالاتی تو
 • ناشناس US ۱۷:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  1 0
  فشار زندگی . تورم .گرانی بنزین.و ویروس کرونا مردم را خیلی ناراحت کرده وقتی مردم در آسایش باشند نه شایعه ای در کار خواهد بود نه چیز دیگر بهتر بود مسئولبن مملکت با دید عمیق به وضعیت معشیت مردم نگاه می کردند نه سطی .سالها فساد موجب نارضیاتی. مردم را فراهم ساخته متاسفانه.در کشور مدیران. خوبی ندآریم وقتی تخصص در کشور نادیده گرفته شود اوضاع همین میشود که داریم می ببنیم