فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: اعضای یک باند پنج نفره شرارت و سرقت مسلحانه در فاصله زمانی کمتر از ۲۴ ساعت پس از ارتکاب جرم در این شهرستان دستگیر شدند.

سارق

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ فرهاد آراوند، فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان در استان بوشهر پنج‌شنبه ۷ فروردین، در این رابطه افزود: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه در چهارم فروردین از شماری اتباع افغانستانی در شهر برازجان، با توجه به حساسیت موضوع و ایجاد جو ناامنی، کارگروه ویژه‌ای با محوریت پلیس آگاهی دشتستان تشکیل و شناسایی و دستگیری سارقان مسلح در دستور کار قرار گرفت.

وی بیان کرد: با تحقیقات میدانی و اشراف اطلاعاتی کارآگاهان پلیس آگاهی اعضاء یک باند پنج نفره شرارت را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی و طراحی دقیق عملیاتی اعضای این باند در عملیات قاطعانه و ضربتی پلیس دستگیر شدند و در بازرسی از مخفیگاه آنان یک قبضه اسلحه کلاش و تعدادی لباس نظامی کشف شد.

آراوند ادامه داد: متهمان در تحقیقات و رویارویی با شواهد ارائه شده از سوی ماموران، به ارتکاب سرقت مسلحانه از اتباع افغانستانی اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

وی تاکید کرد: شهروندان چنانچه در مکان‌های خلوت با افراد مشکوکی که لباس نظامی برتن دارند روبرو شدند با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند یا از آنان بخواهند کارت شناسایی خود را ارائه دهند.

کد خبر 495529

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار