فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت:۶ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه و به عنف با تلاش شبانه‌روزی پلیس در جنوب شرق کشور دستگیر و ۱۹ فقره سرقت نیز کشف شد.

زندانی

به گزارش همشهری آنلاین سردار محمد قنبری فرمانده روز چهارشنبه دراین‌باره اظهارداشت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده‌های عملیاتی سیستان و بلوچستان در بررسی پرونده‌های سرقت‌های به عنف و مسلحانه، طی یک هفته گذشته ۶ نفر از عاملان این سرقت‌ها را شناسایی کردند.

وی افزود: ماموران انتظامی در شهرستان‌های زاهدان، ایرانشهر و خاش با هماهنگی‌های قضائی در عملیات‌های مقتدرانه این افراد سابقه‌دار را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در این رابطه علاوه‌بر کشف سه دستگاه خودروی مسروقه در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۶دستگاه تلفن همراه،۱۵ راس گوسفند و مقادیری وجه نقد سرقت شده کشف شد.

وی تصریح کرد: همچنین سه قبضه کلت کمری به همراه سه تیغه خشاب، یک قبضه مینی کلاش به همراه  ۲۵ فشنگ جنگی از متهمان کشف شد.

سردار قنبری بیان کرد: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به یک فقره سرقت مسلحانه خودرو، یک فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت و سه فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه، یک فقره سرقت به عنف منزل، یک فقره سرقت به موتور سیکلت،یک فقره سرقت به عنف احشام، ۹ فقره سرقت به عنف تلفن همراه،۲ فقره سرقت به عنف وجه نقد و کیف پول اعتراف کرده‌اند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی خاطرنشان کرد:پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح‌های ارتقا امنیت اجتماعی بویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت‌های مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

کد خبر 495265

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =