جشنواره بازی‌های خانگی خانوادگی با شعار "کرونا با بازی هم می‌بازه" با تاکید بر ماندن در خانه و هدف شادی و نشاط بین اعضای خانواده در اصفهان آغاز شد.

بازي

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا،  مدیر کمیته بازی‌های فکری استان اصفهان بیان کرد: در قالب این جشنواره، اعضای خانواده‌ متشکل از پدر، مادر و فرزندان می‌توانند عکس و فیلم بازی گروهی خود را تا تاریخ ۳۰ فروردین به دبیرخانه جشنواره از طریق شماره همراه ۰۹۱۳۷۹۹۷۲۰۰ یا نشانه تلگرام Ntz_Admin  ارسال کنند.

علی اکبر داستانی گفت: عکس و فیلم‌های ارسالی می‌تواند متشکل از سرگرمی‌های خانوادگی شامل بازی‌های فکری مانند دوز، شطرنج، مارپله، انواع پازل، بازی‌های بومی و محلی، بازی‌های خاص محل زندگی افراد، بازی‌های رایانه‌ای، دیجیتال، آنلاین و حتی بازی‌های ابداعی توسط خود افراد باشد.

او اضافه کرد: جشنواره بازی‌های خانوادگی توسط سازمان مردم نهاد نسیم تندرستی زنده رود طراحی و با همکاری انجمن نقش آفرینان سرزمین هنر، موسسه ساطع نقش جهان، کافه بازی، فکر کده جمعیت گردشگران جوان دالانکوه تیران با حمایت اداره ورزش و جوانان، هیات ورزش‌های همگانی، خانه آنالیز و کمیته بازی‌های فکری و کمیته بازی‌های اصفهان اجرا می‌شود.

داستانی بیان کرد: در پایان این جشنواره به گروه‌های شرکت‌کننده یادبود جشنواره و به برگزیدگان نیز جوایز ویژه اهدا می‌شود.

او بیان کرد: بنا بر تاکید پزشکان و مسئولان برای ماندن در خانه برای قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا، این جشنواره هم بر مبنای «در خانه می‌مانیم و کرونا را شکست می‌دهیم» آغاز شده است.

کد خبر 495106

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی