سخنگوی وزارت بهداشت به ویدئوی منتشر شده در فضای مجازی درباره حضور یکی از مدعیان طب اسلامی در بخش بیماران مبتلا به کرونا در یک بیمارستان، واکنش نشان داد و ورود دستگاه قضا به این موضوع را خواستار شد.

وزارت بهداشت

به گزارش همشهری آنلاین، دکتر کیانوش جهانپور در ارتباطی ویدئو کنفرانسی با خبرنگاران در پاسخ به سوال ایسنا درباره ویدئوی منتشر شده در فضای مجازی منسوب به یکی از مدعیان طب اسلامی و حضور وی در بخش کرونا یکی از بیمارستان‌ها با وجود ممنوع الملاقات بودن بیماران کرونا گفت: فردی متخلف منسوب به یکی از جریانات متخلف موسوم به طب اسلامی اقدامی را انجام داده و هنوز اطلاعاتمان در این زمینه کامل نیست و نمی‌دانیم در کدام بیمارستان و کدام استان این اتفاق رخ داده؛ اما ظاهرا بیمارستانی در استان گیلان بوده است. به محض آن که اطلاعاتمان در این زمینه کامل شود، هر فردی از بیمارستان که وی را همراهی کرده است، بی‌تردید با وی برخورد خواهد شد.

جهانپور در این باره افزود: بی‌تردید حضور این فرد در بیمارستان و بر بالین بیماران، مصداق بارز مداخله در امر درمان است و با توجه به قوانین موجود و مستنداتی که خود فرد منتشر کرده و البته تشویش اذهان عمومی، امیدواریم دادستان منطقه مربوطه و دستگاه قضایی برخورد لازم را داشته باشند. لازم است مدعی العموم به این موضوع ورود کند و برخورد اساسی را با فرد متخلف داشته باشد.

بیشتر بخوانید: 

جنجال ورود مدعی طب اسلامی بدون ماسک به قرنطینه کرونایی‌ها و دخالت در روند درمان | چه کسی مجوز ورود داده است؟

این آخوند دین برباد ده است | واکنش تند ابطحی به حضور طلبه مروج طب اسلامی در بیمارستان کرونایی‌ها

واکنش تند نظام پزشکی به حضور مدعی طب اسلامی در بیمارستان کرونا | مصداق بارز تشویش اذهان عمومی چیست؟

کد خبر 494688

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار