رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد ازاین که متاسفانه وضعیت ترافیکی اخیر در خروجی شهر تهران نشان از این دارد که مردم به توصیه‌ها توجه نمی‌کنند؛ اظهار کرد: برای جلوگیری از سفرهای نوروزی به خودروهایی که بومی نیستند در شهرستان‌ها بنزین ندهند.

سفر

به گزارش همشهری آنلاین، عبدالرضا عزیزی در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر لزوم پرهیز از هرگونه تردد غیرضروری در ایام عید نوروز گفت: به وضعیت ترافیکی خروجی‌های تهران نگاهی بیندازید متاسفانه بسیاری از مردم به توصیه‌ها توجه نمی‌کنند؛ پیش‌تر توصیه کرده بودم برای جلوگیری از سفرهای نوروزی به خودروهایی که بومی نیستند در شهرستان‌ها بنزین ندهند؛ اگر هم فردی سفر واجبی دارد با هماهنگی نیروی انتظامی سفر خود را انجام دهد؛ هنوز هم دیر نشده و دولت می تواند به این توصیه توجه کند.

وی با انتقاد از نبود محدودیت های ترافیکی برای جلوگیری از سفرهای نوروزی گفت:فردی که از تهران به ملایر سفر کرده بود به من گفت که نه در خروجی تهران و نه در ورودی ملایر و نه در تمام مسیر هیچ گونه محدودیتی وجود نداشته و هیچ شخصی جلوی ما را نگرفت و شرایط عادی بود.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: ما دراین باره تجریه داریم و می دانیم که متاسفانه مردم توجه نمی کنند که چه فاجعه ای در انتظار آن ها می باشد؛حتما باید مبتلا شده، دچار سرفه های وحشتناک و تب شده و هذیان بگویند تا متوجه شوند که کرونا ویروس چه است؛ مگر ما هزار سال عمر می کنیم که همه موارد را خودمان تجربه کنیم؟باید از تجربه دیگران نیز استفاده کنیم.

عزیزی تصریح کرد: در این مدت کوتاه عزیزانی از کادر پزشکی و درمانی را از دست داده ایم، کادر درمانی ما خسته هستند و نباید با دست خودمان تعداد زیاد دیگری را به  تعداد بیماران اضافه کنیم؛ خود من امسال درخانه نشستم و به حوزه انتخابیه نرفته ام جای تاسف دارد که مردم توجه نمی کنند.   

کد خبر 494035

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار گردشگری و ميراث فرهنگی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha