پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹
۰ نفر

 مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از افزایش پنج و هفت دهم درصدی حجم صادرات فرآورده‌های نفتی از بنادر استان طی ۱۱ ماهه امسال خبر داد.

صادرات

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، الله مراد عفیفی‌پور اظهار داشت: در این مدت ۱۱ میلیون و ۳۶۵ هزار و ۶۳۶ تن فرآورده های نفتی از بنادر هرمزگان صادر شد که از نظر حجمی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل پنج و هفت دهم درصد رشد داشته است.

وی افزود: از مجموع حجم صادرات نفتی صورت گرفته، ۷۸ هزار و ۸۵۵ تن ترانزیت و ۱۸ میلیون و ۳۶۶ هزار و ۹۱۹ تن کابوتاژ شده است.

عفیفی پور حجم صادرات غیرنفتی از بنادر هرمزگان در این مدت را ۳۳ میلیون و ۲۰۷ هزار و ۷۱۵ تن اعلام کرد و گفت: از این میزان ۳ میلیون و ۳۶۵ هزار تن از این کالاها، با رشد مثبت بیست و چهار دهم درصدی ترانشیپ و۳ میلیون و ۶۰۳ هزار و ۸۲۹ تن نیز ترانزیت شد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان، مجموع حجم تخلیه و بارگیری در بنادر هرمزگان در ۱۱ ماهه امسال را ۸۶ میلیون و ۹۸۴ هزار و ۱۵۳ تن اعلام کرد.

عفیفی پور خاطرنشان کرد: از این میزان ۵۷ میلیون و ۱۷۲ هزار و ۵۷۲ تن مربوط به کالاهای غیرنفتی و ۲۹ میلیون و ۸۱۱ هزار و ۵۸۱ تن به فرآورده‌های نفتی اختصاص دارد.

کد خبر 493962

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha