رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به اتهامات محمدحسن انصاریفرد واکنش تندی نشان داده است.

رسول پناه

به گزارش همشهری آنلاین به نقل ازورزش سه"، داستان اختلاف بین هیات مدیره و مدیرعامل بعد از جدایی محمدحسن انصاریفرد نیز پایان نیافته و بعد از اینکه مدیرعامل مستعفی روز گذشته ادعاهایی علیه هیات مدیره مطرح کرد، اکنون رسول پناه پاسخ تندی به آنها داده است.

سرپرست جدید این باشگاه در پاسخ به اولین ادعای انصاریفرد در خصوص تلاش آنها برای شکایت از برانکو اینطور گفت: اصلا هیات مدیره هیچ مصوبه‌ای برای شکایت از برانکو ندارد و این دروغ محضی است که آقای انصاریفرد گفتند و من شدیدا این را تکذیب می‌کنم. بحث آقای وزیر بحث دیگری است که بحث 5-4 ماه پیش را می‌گویند. وقتی ما بحث تقدیر از آقای برانکو را در جلسه هیات مدیره مطرح کردیم، ایشان (انصاریفرد) گفتند که اینقدر برانکو برانکو نکنید و برانکو را گنده نکنید. گفتیم وظیفه ماست که حق و حقوق ایشان را بدهیم و از او تقدیر می‌کنیم.

وی درباره ادعای دیگر انصاری‌فرد که گفته بود وزیر او را برای آرام کردن هواداران به عنوان مدیرعامل انتخاب کرده بود نیز گفت: روزی که شما به عنوان مدیرعامل تشریف آوردید برای آرامش تیم نیامدید. بحث انتخاب مدیرعامل بود که آقای انصاری‌فرد از طریق ارتباطات و راه‌های مختلف و خیلی هم مصر بودند که خودشان را جا بیندازند به عنوان کاندیدای مدیرعاملی. هیات مدیره تمام شروط را به ایشان اعلام کرد. شروطی مثل بدهی‌ها، مشکلاتی که بر تیم حاکم بودند و همه چیز را اعلام کردیم و ایشان قبول کردند با قبول و رفع این مشکلات بپذیرند. از هفته پنجم اما مشکلاتی برای کالدرون به وجود آوردند و طوری شد که پایان نیم فصل کالدرون فرار کرد. آقای کالدرون اعلام کرد که انصاری‌فرد دروغگو است و باید برکنار شود. اصلا شرط اصلی ‌اش این بود و حتی حاضر بود پول هم نگیرد. تمام وویس‌ها و مکالمات او موجود است.

رسول پناه در ادامه افشاگری‌ درباره اختلاف مدیرعامل و سرمربی اسبق این باشگاه گفت: با اصراری که داشتیم گفتیم که خط قرمز ما مدیرعامل است و اگر مدیرعامل هم اشتباه کرده باشد پشت او خواهیم ماند. هر اقدامی که ایشان (انصاری‌فرد) از دستش برآمد کرد تا کالدرون فراری شود. حتی شبی که کالدرون رفت به من زنگ زد و از خواب بیدارم کرد که مژده بده که کالدرون رفت. نظرش این بود که اگر کالدرون قهرمان شود به نام هیات مدیره و عرب خواهد بود و باید به نام من شود.

سرپرست پرسپولیس درباره برکنار قدوسی نیز گفت: از ایشان خواهش کردیم که مدیرروابط عمومی مدتی کنار گذاشته شود تا به درآمد برسیم. این حداقل اختیارات هیات مدیره است. ایشان اعلام کرد که خط قرمز من آقای قدوسی مشاور اعظم من است اما ما اعلام کردیم خط قرمز ما هواداران، باشگاه و منافع باشگاه است.

رسول پناه درباره اینکه آیا این اتفاق به درخواست سلطانی فر انجام شده توضیح عجیبی مطرح کرد: اصلا دروغ است و اصلا وزیر در جریان نبود. همه این ها بهانه بود تا ایشان فرار کند از این قضیه. روزی که استعفا داد چک های باشگاه شهرخودرو برگشت خورده بود و حکم جلب ایشان آمده بودند. حکم جلب مربوط به چک باشگاه شهرخودرو نبود و مربوط به جای دیگری بود. ایشان باید بیایند و پاسخگو باشند. من نمی خواستم حرف بزنم و گفتم چه باید بگویم؟ از تخلفات بگویم؟ از چک های برگشتی بگویم. همه‌اش با قرض باشگاه را اداره کرده و آیا این در خور شان باشگاه پرسپولیس است؟ موجودی باشگاه را در تاریخ 25 بهمن تا 25 اسفند تنها 700هزار تومان بوده! پرینت موجود است و درآمدزایی ایشان تنها به شکل استقراض بوده و فقط می‌رفتند قرض می‌گرفتند. موقعی که قرض می‌کرده دو برابر ضمانت می داده که تخلف بوده و هیات مدیره در جریان نبوده است.
 سرپرست پرسپولیس درباره آینده استوکس و این باشگاه نیز گفت: آقای استوکس را هم خودمان هم نمی دانیم کجاست. آقای انصاری‌فرد می گوید ما تعهداتی از ایشان گرفتیم اما چه فایده دارد؟ 150هزار دلار آقای انصاری‌فرد برای استوکس از کسی قرض گرفته که او هر روز برای دریافت این مطالبه در باشگاه حاضر می‌شود و داد و بیداد می‌کند.

کد خبر 493902

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha